Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: FOnline Reloaded - czyli Fallout 2 Multiplayer!
PostNapisane: N lis 17, 2013 5:28 pm 
Farmer z taczkami

blisko miasta a najlepiej pomiędzy kopalnią a miastem - ale jak masz 100 Outdoor, to szybko sie podróżuje.

PostNapisane: Śr lis 20, 2013 8:36 pm 
Pr0 Farmer

żeby zrobić nowy warsztacik (przenosiłem namiot) potrzebuje tool... żeby zrobić tool potrzebuje warsztacik... żeby zrobić metal parts na tool potrzebuje warsztacik... eh :P

PostNapisane: Cz lis 21, 2013 5:01 pm 
Farmer z taczkami

Yildun, odezwij się na radio albo spotkajmy się w Hub, chętnie z Tobą pogram i mogę dać jakiś dobry sprzęt (zrobiłem kilka świetnych giwerek i Metal Armorów MKII, w tym takie dla tragarza).

Jakby co to będę na radio na częstotliwości 1423

Postawiłem ładny Safe House, powoli przenoszę tam siedzibę. Uzbierałem 300tys. kapsli, zakupiłem blueprinty do .223 pistola, Pancora, p90, i mam niezłe zapasy.

Krótka przygoda: łażę sobie, zbieram junk, rozwalam z granatnika hordy mrówek i szczurów, a tu podbija do mnie jakiś typ, więc pisze Hey itd, a on mnie serią, ale się przeliczył i ledwo mnie odrapał, więc odpowiedziałem też serią i zlootowałem trupa. Albo głupi albo nowy, bo gość zostawił mi tyle sprzętu, że ooooooo!

PostNapisane: So lis 23, 2013 2:52 pm 
Pr0 Farmer

wrzeszczę i wrzeszczę w mikrofon... i cisza w eterze :P

czemu raidery nie dają xp ?
czemu jak wlazlem do vault 15 miałem realtime walkę chociaż mam ustawione TB?

:P

PostNapisane: So lis 23, 2013 5:39 pm 
Farmer z taczkami

zaraz bede na radio z nowu, bo stracilem ostatnio w walce.

Wszedzie, gdzie masz dungeon/city masz real time (kopalnia, miasta, vaulty i lokacje publiczne).

PostNapisane: N lis 24, 2013 10:51 am 
Pr0 Farmer

...to nie był dobry pomysł by ustawić luck na 1... "You critically missed and had your weapon destroyed" :(

PostNapisane: N lis 24, 2013 12:22 pm 
Farmer z taczkami

to się zdarza, ale co tam - luck, niestety, musi być niski abyś w innych statach nie był gimp.

PostNapisane: N lis 24, 2013 8:41 pm 
Farmer z taczkami

pierwszy rajd frakcyjny za nami. Najechaliśmy bazę ARES, i powiem wam, że takie wypady są niesamowicie klimatyczne i pełne akcji, ale konieczna jest komunikacja głosowa (Skype). We 4 wpadliśmy i ominęliśmy główne wejście, bo baza jest napchana mutantami które mają po 485HP i rakietnice. Mieliśmy dobry sprzęt, naćpaliśmy się dragami, fajki wypaliliśmy, colę łyknęliśmy i weszliśmy od góry... Pierwsza fala mutantów poszła świetnie, druga... nawet, trzecia zgraja w sile 6 powaliła mnie i rozwaliła na cacy, potem kolejno padali moi towarzysze. Wróciliśmy prędko, bo sprzęt zostaje, i drugie podejście było jeszcze mniej udane - padłem, bo dragi przestały działać i staty spadły dość mocno. Weszliśmy dopiero za 3 razem i poszło znośnie. Niestety, loot słaby, ale wypad wielce przyjemny.

PostNapisane: Cz lis 28, 2013 1:09 pm 
Pr0 Farmer

lipa z ekonomią w tym fo... wykrafciłem sobie jakieś klamoty podstawow do testu czy to się w ogóle opłaca sprzedawać...

poszedłem z flamerem i quality flamerem do shopu... i gostek mi daje za dwie sztuki 0 kapsli chociaż sam bronią handluje (więc to nie problem typu handlarza), daje mu jakieś zlootowane bronie... i dalej nic.

już nie mówię o jakichś klamotach w sensie ropes, knifes etc... no ciągle 0 kapsli mi dają fakt mam aż 20 barter...

PostNapisane: Cz lis 28, 2013 7:25 pm 
Farmer z taczkami

bo trik polega na tym, ze nie kazdy handlarz bierze rzeczy wszystkie.

W Hub kupują:

Beth: Liny, Molotov Coctail, Bras Knuckles, Gun Powder, Broń biała, healing powder,
Jacob (Old Town) Armory (tylko chesty) Tesla, Combat Armor, Metal Armor, Bron Laserowa, Plazmowa,
Kurdupel: Bronie Palne, Amunicja

w Vault City:
barman: Bron Palna, Liny
Handlarz: Bron Palna
(nie wiem co kupuje lekarz, ale chyba nie wiele)

Gecko: ghoul w barze kupuje healing powder,
Itd. trzeba szukać

Nowiutki Combat Armor chest biorą za 6.5k, bronie (te lepsze) za 3-6k. Jak się pokręcisz, uzbierasz 100k w parę godzin.

Akcja dziesięciolecia:
Biegam sobie na polowaniu, leveluję nową postać, środek pustyni... strzelam do Geckonow a tutaj pojawia się... Roldzik! ha, ale masakra sytuacja :)

PostNapisane: Cz lis 28, 2013 7:32 pm 
Pr0 Farmer

no właśnie ten kurdupel w 'general store' nie chciał moich klamotów :/

'nasz' Roldzik ? :P

edit: coś tam podziałałem... ale te cholery kapsli nie mają, tylko głównie jakieś itemy na wymianę :/

PostNapisane: Pt lis 29, 2013 3:13 pm 
Farmer z taczkami

nasz, nasz Roldzik :)

W bazie ustawiłem skrzynkę na bronie/armor do naprawy, żebyśmy mieli jako taki porządek, więc jak coś wam się psuje (broń poniżej 20/100%, armor poniżej 50/100% to wrzucajcie tam, ja będę naprawiać. Potrzebne są tylko Supertoolkity (najlepiej takie właśnie) a tych nie wiele mogę kupić.

Kupiłem pierwszy pojazd, za taniochę, bo 5000 kapsli (i trzeba dać Fuel Cell Controler), to znacznie polepszyło handel, ponieważ pozakładałem bazy wypadowe pomiędzy Vault City i Gecko oraz obok San Francisco, coby zostawiać tam samochód i z towarem biegać po handlarzach. Nadal nie odkryłem, co można sprzedawać lekarzom, bo oni mają zawsze dużo gotówki...

Rerolnałem Shamesse (pierwsza postać). Teraz mam 274HP, siły na tyle aby używać Light Support Weapon (kilka zrobiłem takich z -1AP), +15DR i aż 15DT (podkręcone armorkiem), naprawdę dobra postać, chociaż straciłem 1AP (mam 11 bazowo, z ciastkiem, armorkiem, JET-em będzie 15). Jednak na wszelkie rajdy bez broni ciężkiej lepiej nie wychodzić na walkę w dystansie, i o ile P90 czy Pancor albo XE70E3 sprawuje się w pomieszczeniach super, to na otwartej przestrzeni trzeba mieć ciężką giwerę.

Ciekawa metoda XPienia na początku to wziąć w łapę Pancora -1AP a w drugą Granade Pistol i wszelkie małe szczury, mantisy itd jak są w kupie częstować granatem, a resztę dobijać shotgunem - znacznie przyspiesza ubijanie mobków.

Troll LEVEL ekspert:
Ta gra ma tyle możliwości... Gość na forum napisał, że T-Ray (NPC w New Reno) sprzedaje tanio samochody, i faktycznie dał też posta ze screenem ukazującym ceny. Oczywiście, taka okazja (promocja niczym w Tesco) nie zostanie ominięta, i ludzie z GRUBĄ gotówką ruszyli do New Reno po nowiutkie Corvegi za 120tys. kapsli. A tam czekała grupka uśmiechniętych skurwieli z minigunami i ubijali każdego wchodzącego na parking... hahaha. Co jasne, ze zwłok brali całą gotówkę :)

PostNapisane: N gru 01, 2013 12:24 pm 
Pr0 Farmer

"znalazłem" spis kupców kto czym handluje w wiki

PostNapisane: N gru 01, 2013 7:52 pm 
Pr0 Farmer

jaki build na craftera ?

'wymyśliłem' takie coś na close combat:

9/1/10/1/8/10/1

kamikaze, heavy handed vs loaner (+10% expa...)

close combat
science - jak najszybciej zrobić swift lerner (50%) i educated (100%)
outdoorsman

dalej to już typowo CC perki

może być ? czy może coś ranged ?

PostNapisane: N gru 01, 2013 10:56 pm 
Farmer z taczkami

na craftera nie potrzebujesz żadnych skillów do walki ani broni - Xp leci z craftingu w ogromnych ilościach (ja w tydzień zrobiłem 30 lvli).

Perk dodałem do luck (żeby mieć 5, bo to niby ważne przy szczęściu z armorami i modifierami itd.) Mam siłę 10 i perki do udźwigu (żeby dużo sprzętu nosić za jednym razem). Agility dałem 8, Bruiser, mało zdrowia i się to wszystko sprawdza. Inteli, wiadomo, 10.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona