Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: FOnline Reloaded - czyli Fallout 2 Multiplayer!
PostNapisane: Wt lis 05, 2013 7:00 pm 
Farmer z taczkami

O masakra, ale to gra. Jak znacie Fallouta 2, to wpadajcie na multi - jest bardzo, bardzo ciężko, ale klimat miażdży. W sumie to jest Fallout 1 i 2 połączone razem (mapa - ale znacznie, znacznie większa) i lokacje z tychże gier, ta sama grafika i dźwięki, ale są super nowe rzeczy:

- można razem podróżować (party - tagujesz lidera i gdy opuści lokację, dostajesz pytanie czy iść z nim - tam gdzie on idzie, tam leci całe party. Możecie spotkać random encountery i innych graczy na pustkowiach!)
- Jeżeli jestes w danym kwadracie pustkowia, a inny/inni gracze są tamże, to każdy random encounter włącza ich do walki - mogą ci pomóc, zabić albo ty możes zich zabić
- Możesz budować namiot (schowek), pracować w kopalni, ochraniać karavany / napadać karawany, walczyć oi posiadanie miasta, zakładać gildie
- Jest CHOLERNIE ciężko! Jak padniesz, a nie masz nic schowane w swoim namiocie, tracisz wszystko, jak cię lootną (chyba, że zdołasz po to dobiec - wątpliwe ale możliwe)
- Grasz PVP w czasie rzeczywistym - jest sieka okrutna
- Masa pracy, craftingu (nawet mogą ci lootnąc mapę położenia namiotu - wtedy mogą ten namiot odnaleźć i okraść).
- Możesz mieć niewolników, własną kolnię, pracować w kopalni itd...

Po prostu CUDO!

download macie tutaj: fonline-reloaded.net/

Tytuł: Re: FOnline Reloaded - czyli Fallout 2 Multiplayer!
PostNapisane: Wt lis 05, 2013 7:06 pm 
Pr0 Farmer

jaki jest 'cel' gry ? follouty miały solo content...
jaka jest max rozdzielczość ?

PostNapisane: Wt lis 05, 2013 11:45 pm 
Farmer z taczkami

1280x980

Cel? Niszczyc zlo, masz questy, bogacic się, tworzyc baze, potem gildie, frakcje itd.

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 1:59 pm 
Farmer z taczkami

gra jest przeokrutnie trudna, ale daje ogromną satysfakcję. Najgorsi niestety są gracze, ale jak to w świecie Faullout, pustkowie nie zna litości.

Po 12 godzinach uzbierałem 6000 kapsli, zrobiłem sobie toporek, trochę pali, zebrałem skóry na namiot (ogólnie Tradeskillów jest cała masa, i są zrobione zajebiście!), a tu na środku drogi, podczas podróży do Modoc ubił mnie rusek... i wszystko zawinał. Trzeci raz startowałem totalnie od zera (levela/xp się nie traci, ale co miałem przy sobie to przepadło).

Znów musiałem zebrać kamienie (Flint), zrobić toporek, narąbać drewna, zrobić pale, zebrać Xander Rooth i Broc Flower (po 100 sztuk, żeby zrobić 100x Healing Powder) a ten sprzedałem w Gecko, za - bagatela! - 4500 kapsli. Z taką fortuną, z liną (którą zrobiłem z Fibers znalezionych w górach) ostrożnie szedłem do Hub, gdzie przemiły Francuz podarował mi namiot, i tak zrobiłem swój pierwszy, bezpieczny dom!

Pozostawiłem tam wszystkie wartościowe graty, zdobyczną broń oraz Combat Armor i amunicje do nówki .223 Pistola, jak i sam pistol (podarunek od Polaka) i poszedłem sprzedać parę gratów, które w Hub są kupowane. Następnie wróciłem do Namiotu, przebrałem się, zabrałem nóż i Metal Armor, oraz pistolet i 50 sztuk naboi i ruszyłem w stronę Vault City na polowanie. Wszystko powyżej zajęło aż 8 godzin!

W drodze na pustkowia znacznie bezpieczniejsze niż okolice Hub, zbierałem produkty na liny, healing powder i omijałem wszystkie główne szlaki, coby graczy nie napotkać. Niestety, przypadkowa walka sprawiła, że eksplodowała mi broń po wielkim chybieniu (mam 3 percepcji - błąd! - i gówno widzę w nocy, a nawet na parę metrów celowanie źle idzie) i zostałem z nożem, więc każde spotkanie kończyło się ucieczką. Po 2 godzinach zbierania rzeczy, dotarłem do Gecko, sprzedałem liny i Healing Powder (tylko jeden gość w okolicy to kupuje!) i wymieniłem wsio na kapsle oraz nowy pistolet (nowy, psia mać, zajechany aż patrzeć szkoda...). W drodze z powrotem polowałem na Fibers, aby dorobić ze 20 lin (są bardzo, bardzo ciężkie, więc dużo ich nie udźwignę). Zdobyłem też nieco dynamitu. Gotówkę oraz wiele gratów pozostawiłem w namiocie (wracałem spod Vault City prawie 2h...). Liny wymieniłem w Hub na troche kapsli, amunicję, narzędzia i wróciłem do mojej kryjówki, gdzie poskładałem z drewna i narzędzi Primitive Workbench - tak powstał mój mały warsztat.

Tradeskille są świetnie zaplanowane, gra się nieziemsko klimatycznie, zagrożenie jest dosłownie wszędzie, a jak ma się pecha, takiego jak ja na początku, to Rage Quit gwarantowany dla 90% graczy chcących sprawdzić swoich sił w F2 Online.

Świetnie się przemierza pustkowia z grupą, jest bezpieczniej w większości spotkań (chociaż przyda się lekarz ustawiony na First Aid) ale z drugiej strony są grupy graczy polujących na graczy właśnie, i tacy strzelają z 40 metrów bez ostrzeżenia (czasem ich nie widzisz).

10000 kapsli to nawet gotówka - starczy na jakąś broń palną, nóż i amunicję - ale np. ceny Blueprintów do broni czy armora potrafią kosztować po 30-90k. Baza (siedziba frakcji) kosztuje 350k, a niektóre implanty albo bronie czy armory chodzą po 500k, masakra!

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 4:15 pm 
Doświadczony farmer

Aż się podjarałem od samego czytania, wolę nie próbować nawet, bo to raczej gra nie na moje nerwy :D

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 6:55 pm 
Pr0 Farmer

tak... to coś dla mnie... uwielbiam open pvp :roll:

PostNapisane: Cz lis 07, 2013 8:28 pm 
Farmer z taczkami

jak się trafi na gracza to zazwyczaj jest ciężko (czyt. trup jesteś) bo szans nie masz nawet lvl 20 vs cokolwiek wypasionego na lvl 25+.

Ale gra oferuje (podobnie jak Anarchy) unique build każdej postaci - cichy zabójca, tank, healer, złodziej, bokser (MA), itd. Dlatego niektóre postaci już na niskich levelach dają się we znaki.

A nerwy nerwami - w grupie działa się znacznie lepiej i solowanie jest katorgą.

PostNapisane: Pt lis 08, 2013 8:52 am 
NoLife

Widzę, że reklamować to Ty umiesz Pat. Ależ to się wspaniale czyta! ;D

Obrazek

PostNapisane: Pt lis 08, 2013 11:54 am 
NoLife

Opis rozgrywki brzmi jak symulator farmera na polu minowym :D

PostNapisane: Pt lis 08, 2013 3:09 pm 
Pr0 Farmer

nawet własnych niewolników można mieć :twisted:

PostNapisane: So lis 09, 2013 11:41 am 
Pr0 Farmer

http://forum.fonline-reloaded.net/index.php?topic=2244.msg15819#msg15819 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
(...)There is a fast way for the caps and stuff while avoiding pitts like NCR filled by scum (from famous polish faction).(...)

już jesteśmy sławni :P

PostNapisane: So lis 09, 2013 4:45 pm 
Farmer z taczkami

Wlaśnie dołączyłem do małej grupki Polaków - super ludzie, ubijaja PVPowcow, dużo pomagają!

I niestety musiałem założyć nową postać - perki i rzeczy znacząco różnią się od tych z Fallout2 (np, trzeba mieć określony skill, żeby widzieć/móc dodać perk).
Teraz mam build na Pistol/Tank/Leczenie z dużą ilością DMG - i ta postać sprawdza się znacznie lepiej, niż wcześniejsza na lvl 18 (a mam dopiero 8 ).

Z ciekawostek... w grze jest chat, taki normalny (widać napis nad głową i w oknie) ale też jest Radio (trzeba je mieć w inventory) - ustawiasz kanał np. 4567 (od 1 do 9999) i wszyscy na tym kanale cię widzą, którzy mają go także ustawiony - duży realizm, pomaga w komunikacji.

Możesz też mieć -19 HP, ale wtedy leżysz, i jedynie możesz szeptać - leczysz się samoczynnie (heal rate) albo ktoś cię może dobić... To ma bardzo duży climatic factor podczas rozgrywki.

PostNapisane: So lis 09, 2013 5:42 pm 
Pr0 Farmer

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?http ... 7p=1079957#p1079957

rofl... fajne pvp... :P

PostNapisane: So lis 09, 2013 6:41 pm 
Farmer z taczkami

jak Wildstar nie wypali, to sobie obejrzę. albo jak się już masakrycznie znudzę czekając na betę/premierę.

PostNapisane: N lis 10, 2013 11:44 am 
Pr0 Farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
1280x980

można więcej ale trzeba wpisać z ręki...

btw2. Pat jak masz konto na forum to zapytaj kilgore czy się nie boi że się bethesda upomni o pliki z oryginalnego F2 (duży klient)... :P

btw2. serwer będzie ON dopóki nie skończą się donation (50 eu za miech na utrzymanie serwera)...

ps. populacja szału nie robi...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona