Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: Co nowego w RP?
PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 11:24 pm 
Farmer z przyczepką

Anamelle (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Bzdura: http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=572554 Jakbyś się rozejrzał, to byś zauważył, że wątek był założony PRZED faktem. Było nawet odliczanie. Nie wiesz o czym piszesz.

Pisałem o wątku pokazanym tutaj wcześniej, który był zalożony PO fakcie. A ten rzeczywiście, powstał z kolosalnym 1.5h wyprzedzeniem. To chyba jakiś żart jest. Przecież się trzeba ogolić, wybrać do fryzjera, kosmetyczki, manicurzystki, i we frak przebrać, nie mogę tak prosto z pola w gumiakach iść na spotkanie z elitą.

Anamelle (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Żartujesz sobie? Narzekasz, że event RP jest ogłaszany jako RP???

Wlaśnie w tym problem że nie jest.

W ogóle nie jest ogłaszany jako event, ogłoszenia systemowe nie informują o niczym tylko są traktowane jak część eventu.

Zamiast "Event tu i tam, przynieście ciasteczka", jest "Odbiór. Odbiór. Zaatakowaly nas ogrodowe krasnale i terroryzują nas swoimi wąsami ala marszałek Komorowski. Przyślijcie wsparcie"

Przypadkowemu przechodniowi niestety niczego to nie mowi.

Poza tym, poczytaj sobie jeszcze raz o różnicy między imprezą GSP a eventem RP. Imprezy GSP nie mają nic wspólnego z role playem. Na imprezach nigdy nie znajdziesz alienów.

Praktycznej różnicy nie widzę żadnej, pierwsze je event i drugie je event, a który departament Wydziału Do Spraw Rozrywek i Widowisk to organizuje , naprawdę jest najmniej ważne.

Nie lubisz RP, fajnie. Więc nie narzekaj, że ci nie ogłaszają o eventach w lokalnej gazecie i nie wysyłają przypomnień SMSami, żebyś, broń Boże, nie zapomniał. Jeszcze budzik mają ci nastawić? A tak w ogóle dlaczego narzekasz, że nie wiedziałeś o czymś czego nie lubisz? Przecież nie lubisz RP.

Zazdrość ci, że ludzie boty dostali na evencie? No cóż, to twój problem.

Eee. Osobiście bym na taki event nie poszedł , bo mam lepsze sposoby spędzania czasu, na przykład obserwowanie rytuałów godowych biedronek w Clondyke (swoją drogą polecam - bestyjki mają kondycję).

Toteż nie tyle narzekam, tylko tłumaczę dlaczego ze wszystkich stron normalni gracze narzekają na brak wystarczających informacji, a co się , jak widać na załączonym powyżej obrazku, spotyka z agresją i oburzeniem.

A tu się nie ma o co obrażać, bo gołym okiem widać że rzekomo dynamiczna kampania promująca dotarła wyłącznie do tych co się od dawna kąpią w RP-owym gulaszu. Jak już się robi event na taką skalę to warto chyba żeby go ktoś zobaczył, no ale jak ktoś woli, można też używać kanałów informacyjnych których nikt nie czyta, a potem się dziwić kiedy nikt nie przyjdzie. Nie moje akwarium, nie moje rybki.

Co do botów które rzekomo spadły , faktycznie , przyznaję się bez bicia, od dwóch dni jestem na Prozacu, nie mogę spać, nie mogę jeść, wciąż cały płonę żądzą zemsty i rewanżu, za te boty które ktoś lootnął. Planuję bez litości dowodzić swoich praw do uczestnictwa w evencie, u Rzecznika Praw Obywatelskich, w Federacji Konsumentów, Radiu Maryja, a jak trzeba to i w Strasburgu.

Drżyjcie szubrawcy i RP-owi dezinformatorzy.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Ostatnio edytowano Cz kwi 01, 2010 11:37 pm przez Alcoydel, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 11:27 pm 
Farmer z przyczepką

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Zawsze byłeś moim idolem, Alco. Jest jakaś możliwość żebyś przesłał mi swój autograf pocztą???

Ale ja nie umiem pisać.

Mogę przesłać odcisk dłoni odciśniętej w betonie. Przetrwa lata, ku chwale ojczyzny i radości przyszłych pokoleń.

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 2:55 am 
Farmer małorolny

Alcoydel, cieszę się, że, jak piszesz, ignorujesz wiadomości systemowe o atakach alienów i innych eventach. Mogę tylko pogratulować ARK events, że mają system odfiltrowywania inteligentnych inaczej.

Jeśli kogoś normalnego przez przypadek, niechcąco odfiltrują, to przynajmniej ma na tyle rozumu, żeby sobie na drugi raz kanał Newswire włączyć zamiast płakać po forach i narzekać, że nie dostał osobistego zaproszenia od Meansa z przypomnieniem (dużymi literami i w kolorkach, żeby widać było), że event jest wraz z dokładnym opisem co się będzie dziać, jak, gdzie, kiedy i jaki loot będzie (no bo trzeba zdecydować, czy się opłaca.)

Gdyby nie ten filtr taki "geniusz" przyszedłby na event mając na sobie tutu i używając kilku skryptów tanecznych na raz, bo nie wie, że role play to nie impreza GSP.

To by było tyle w tym temacie ode mnie.

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 9:49 am 
NoLife

Nie spodziewałem się, że w dającej się objąć ludzkim umysłem przyszłości będziemy mieć tu jeszcze jakąś dramę.

Dzięki ;).

Przepraszam, musiałem ;).

Obrazek

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 10:02 am 
Farmer małorolny

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
...terroryzują nas swoimi wąsami ala marszałek Komorowski. Przyślijcie wsparcie"...

... drugi Jacyków się znalazł :?... z tymi swoimi wypocinami mógłbyś z nim być w parze i prowadzić nawet jakiś teleturniej...dużo piszesz, nic na temat.

@wypociny - wybierz jeden z swoich akapitów i odessij z niego treść właściwą od treści niepotrzebnie dodanej:
Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Co do botów które rzekomo spadły , faktycznie , przyznaję się bez bicia, od dwóch dni jestem na Prozacu, nie mogę spać, nie mogę jeść, wciąż cały płonę żądzą zemsty i rewanżu, za te boty które ktoś lootnął. Planuję bez litości dowodzić swoich praw do uczestnictwa w evencie, u Rzecznika Praw Obywatelskich, w Federacji Konsumentów, Radiu Maryja, a jak trzeba to i w Strasburgu.

dowodzić swoich praw do uczestnictwa ? - wtf ? podejrzewam, że reszta akapitów stoi na tym samym marnym poziomie, nawet nie chce mi się tego czytać...
Niektórzy pewnie pomyślą "łaaał ale gościu jedzie... jaki wyszczekany! super! :roll: ", a Ciebie to pewnie jeszcze bardziej nakręca ... więcej dramy proszę.
Dla mnie to jednak bardzo mierny poziom, taki na poziomie 9 latka, daje 2+, poćwiczyc trochę jeszcze.

@ Komorowski
Komorowski to prawdopodobnie najmądrzejszy człowiek na Wiejskiej. - tylko nie wiem czy "mądrość" oznacza dla Ciebie to samo co dla mnie...

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 11:12 am 
NoLife

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Komorowski to prawdopodobnie najmądrzejszy człowiek na Wiejskiej.

Dużej konkurencji to on tam nie ma :twisted:.

Obrazek

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 1:59 pm 
Farmer z przyczepką

Biolly (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
... drugi Jacyków się znalazł :?... z tymi swoimi wypocinami mógłbyś z nim być w parze i prowadzić nawet jakiś teleturniej...dużo piszesz, nic na temat.

e...

Pozdrawiam

Po prostu się przyznaj że masz wąsy, ale bez obaw , wygląd ala lata 50 ubiegłego stulecia to jeszcze nie koniec świata. W wielu sprawach ludzkość długo błądziła ,jeszcze jest dla ciebie ratunek.

Biolly (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
@ Komorowski
Komorowski to prawdopodobnie najmądrzejszy człowiek na Wiejskiej. - tylko nie wiem czy "mądrość" oznacza dla Ciebie to samo co dla mnie

Ja ludzi mierzę podobnie jak ty - gęstością, rozmiarami i odcieniem owłosienia na twarzy.

Alcoydel, cieszę się, że, jak piszesz, ignorujesz wiadomości systemowe o atakach alienów i innych eventach. Mogę tylko pogratulować ARK events, że mają system odfiltrowywania inteligentnych inaczej.

Jeśli kogoś normalnego przez przypadek, niechcąco odfiltrują, to przynajmniej ma na tyle rozumu, żeby sobie na drugi raz kanał Newswire włączyć zamiast płakać po forach i narzekać, że nie dostał osobistego zaproszenia od Meansa z przypomnieniem (dużymi literami i w kolorkach, żeby widać było), że event jest wraz z dokładnym opisem co się będzie dziać, jak, gdzie, kiedy i jaki loot będzie (no bo trzeba zdecydować, czy się opłaca.)

Gdyby nie ten filtr taki "geniusz" przyszedłby na event mając na sobie tutu i używając kilku skryptów tanecznych na raz, bo nie wie, że role play to nie impreza GSP.

To by było tyle w tym temacie ode mnie.

No jak już się nie ukrywasz to tak ładnie wszystko widać - że funkcjonujecie sobie w wieży z kości słoniowej i w złudzeniach o własnej elitarności, a wszystko dookoła to po prostu pazerne bydło które interesuje wyłącznie loot.

Wy natomiast jesteście ponad takie prymitywne potrzeby (chociaż oczywiście loot na eventach musi lecieć, bo zapewne sprawia że scenariusz i postacie są bardziej wiarygodne :roll: ). Prosty lud winien was po stopach całować za samą możliwość obcowania z elitą na tym samym serwerze, a wszelkie negatywne komentarze z pewnością pochodzą od prymitywów którzy nie rozumieją sztuki wyższej.

Lawina komentarzy w wątku na oficjalnym forum sugerujących że event był słabo rozreklamowany z pewnością pochodzi od debili którzy i tak by nie zrozumieli co artysta miał na myśli.

Tak się kręci kółko wzajemnej adoracji, od czasu do czasu się ktoś obudzi i zajęczy że RP umiera, ale i wtedy szybko okazuje się że nie ma to nic wspólnego z odgrywaniem arystokracji podczas gdy słoma wyłazi z butów, tylko po prostu jesteście niezrozumiani a to co robicie za inteligentne dla szerokiej publiczności.

Dobra nie będę się wiecej produkowal, nie mój cyrk, nie moje małpy. Kiście się dalej wesoło we własnym sosie.

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 2:38 pm 
Farmer małorolny

Po prostu się przyznaj że masz wąsy, ale bez obaw , wygląd ala lata 50 ubiegłego stulecia to jeszcze nie koniec świata. W wielu sprawach ludzkość długo błądziła ,jeszcze jest dla ciebie ratunek.

... cholera, nędzna riposta :( - taką miernotę to każdy jeden mógłby wymyślić :? ...coś o błądzeniu ludzkości.. hmm chyba już nie pierwszy raz tego używasz, przytoczyć to można do każdej twojej wypowiedzi, brak plusa...
ps. wąsów nie mam, ale mam za to zakola...

@ Komorowski
Komorowski to prawdopodobnie najmądrzejszy człowiek na Wiejskiej. - tylko nie wiem czy "mądrość" oznacza dla Ciebie to samo co dla mnie

Ja ludzi mierzę podobnie jak ty - gęstością, rozmiarami i odcieniem owłosienia na twarzy.

Każdy mierzy własną miarą. Mów za siebie, bo tracisz oryginalność. Pozatym temat z mierzeniem nijak ma się do tego co napisałem. Riposta nie na temat - minus :(

Pozdrawiam

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2