Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Imprezy GSP na Rimorze
PostNapisane: Cz gru 28, 2006 3:44 pm 
Farmer małorolny

To jest raczej temat do innego działu, imprezy to raczej "social event" niż role play ale zaczęłam już dawać ogłoszenia o imprezach tutaj wcześniej to i ten mały przewodnik tu może być.

Jeden z aspektów AO, o którym nie wszyscy wiedzą to imprezy GSP. GSP to skrót od Gridstream Productions, organizacji internetowych DJów. Co oni robią? Prowadzą internetowe radio. Żeby posłuchać wystarczy zajrzeć na www.gridstream.org. Do słuchania można użyć Winampa albo ichniej przeglądarki zwanej Gridstream Player (do ściągnięcia tutaj)

Samo słuchanie to nie wszystko. DJe z GSP są graczami. W czasie swoich programów są zalogowani w AO, ich postacie stoją sobie np w Reets. Można z nimi pogadać, albo z innymi graczami, jak to na imprezie. Oprócz tego można poprosić o jakiś utwór używając do tego celu gridbota: /tell gridbot request <utwór> <autor> (bez <> oczywiście).

W czasie imprez są też konkursy. Najczęściej do wygrania jest kilka milionów. Podczas wyjątkowych okazji, tzn. imprez organizowanych przez FC albo ARKów do wygrania są o wiele większe nagrody: klucze jobe lux apartment, AI leet pet, ostatnio LE preorder mech, klucze do alien invasion (czyli AI za darmo, ale trzeba zacząć płacić miesięczne opłaty), czasem jakiś sprzęt. Ja kiedyś wygrałam grę Dreamfall i mi przysłali pocztą. Te lepsze nagrody są dostępne raczej rzadko, przy wyjątkowych okazjach, jak Halloween na przykład.

Dobrze, to dość już trucia, teraz konkrety: jest dwóch DJów regularnie nadających na Rimorze: DJ Dynamiks i DJ Psykotropik.
Dynamiks (mój ulubiony DJ) ma swój program w piątki od północy do ok godziny 5 rano. Cóż, to Australijczyk. Gra dance, trance, trochę techno. Na Rimorze jest mniej więcej w co drugi piątek.
Psykotropik ma swój program w czwartki od 22:00 do 2:00. Gra trochę ostrzejszego rocka, trochę metalu.

Zapraszam!

Tytuł: Re: Imprezy GSP na Rimorze
PostNapisane: Cz gru 28, 2006 11:44 pm 
NoLife

o ile dobrze pamietam to DJ Psykotropic to dziewczyna z bardzo specyficznym glosem :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 29, 2006 12:15 am 
Ambitny farmer

tez mi sie cos tak zdaje ;d a Dynamiks jest swietny jak sie upije w domowym zaciszu, raz jak sluchalem to suszyl jakies wino 8)

dla mnie GSP jest troche zbyt rozwalone muzycznie... audycje sa dosc ukierunkowane pod katem konkretnego gatunku muzyki i mecze sie bedac dosc wybrednym czlowiekiem :)

btw. impreza piracka byla super :) imprezy tematyczne GSP sa naprawde warte odwiedzenia, nie tylko ze wzgledu na prezenty ale i klimat, ktory gracze wspolnie z DJami potrafia stworzyc

PostNapisane: Pt gru 29, 2006 1:57 am 
Doświadczony farmer

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
o ile dobrze pamietam to DJ Psykotropic to dziewczyna z bardzo specyficznym glosem :)

O ile sie nie myle to ona mieszka w irlandi ale pochodzi ze szkocji :D

PostNapisane: Pt gru 29, 2006 8:36 am 
NoLife

WuLF (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

O ile sie nie myle to ona mieszka w irlandi ale pochodzi ze szkocji :D

Anamelle pewnie ma do niej adres jakby co :)

Pamietam, ze jeszcze Taaryk ma charakterystyczny glos, koles zawsze robi jakies jaja na antenie tak, ze nie da sie nudzic.
Niestety od X czasu rzadko slucham GSP z powodow:
- zbyt jednostajna muzyka, ktora na dodatek nie trafia w moje gusta
- niestety za malo w GSP jest o AO, jak na radio zwiazane z gra powinno nadawac o tej grze przez 50% czasu, a tu nic, czasami jest jakis event, jakies reklamy orgow i w zasadzie to wszystko. Brakuje mi wywiadow z ludzmi tworzacymi ta gre, relacji z waznych wydarzen (np Turniej Enfow ktory byl jakis czas temu w Omni Ent). Stety-niestety GSP tworza ludzie, ktorzy maja postacie na naprawde niskich lvlach w grze i trzeba przyznac, ze poza eventami niewiele wiedza o tej grze :((
Na samym Rk2 srednio raz na tydzien jest jakies naprawde wazne wydarzenie o ktorym warto by rozmawiac na antenie, a tu nic :)

PostNapisane: Pt gru 29, 2006 5:20 pm 
Farmer małorolny

Anamelle pewnie ma do niej adres jakby co :)

Hehe, przeceniacie moje możliwości. Psyko znam z eventów RP. Jej main należy do clanu, ma nawet swój org.

Stety-niestety GSP tworza ludzie, ktorzy maja postacie na naprawde niskich lvlach w grze i trzeba przyznac, ze poza eventami niewiele wiedza o tej grze :((

Tu muszę się nie zgodzić. Większość DJów na Rimorze to po prostu postaci, które stworzyli żeby tu prowadzić imprezy. Poza Psyko, wszyscy maja mainy na RK1. Dynamiks ma tam poziom 166, a jak go znam to pewnie ma też jakąś wyższą postać też.

Tak przy okazji, na Atlantean GSP jest clan, na Rimorze omni a na test serverze jest neutralne.

W założeniu GSP to radio muzyczne, nie ma tam wiadomości o grze. I w sumie dobrze, bo mnie osobiście wszelkiego rodzaju wiadomości nudzą.

Agra (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
tez mi sie cos tak zdaje ;d a Dynamiks jest swietny jak sie upije w domowym zaciszu, raz jak sluchalem to suszyl jakies wino 8)

Jak znam Australijczyków to on 90% czasu na antenie piwko pije ;)
Btw, piwo to najlepszy sposób na nich. Jak jeszcze noobem byłam to dostałam cały komplet embryo do T1 + combine gratis od jednego Australijczyka za... sześciopak piwa (serio, kupiłam 6 piwek w grze, zapakowałam do torby i dałam gościowi).

Tytuł:
PostNapisane: So gru 30, 2006 2:15 pm 
Doświadczony farmer

Kiedyś miałem jakiegoś DJa w teamie, Ado hecki, więc to nie był total n00b. Coś tam o grze wiedział.

Trzeba przyznać, refleks miał kiepski, ale to dlatego, że własnie prowadził jakąś tam audycję.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]