Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Dyskusja o role play na Rimorze wrze
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 8:29 pm 
Farmer małorolny

Chyba sobie zraziłam całe RP community postami w tym wątku:D Zapraszam do lektury, jak kogoś to interesuje. Fajna drama.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 9:04 pm 
Farmer z przyczepką

/me otwiera szeroko oczy ze zdziwienia

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 11:44 pm 
NoLife

Originally Posted by Rustinel
Bottom line anyway is that RP does not make FC money. The revival of rp in AO is going to have to be done by the community itself.
ALL of it.

dobrze powiedziane, a RP jak i cale AO coraz bardziej zbliza sie do konca :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 1:46 am 
Doświadczony farmer

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a RP jak i cale AO coraz bardziej zbliza sie do konca :(

Co znaczy konczy sie? Mniej osob w nia gra? Bo jak dla mnie to razem z nowymi dodatkami pojawi sie nowa grupa odbiorcow... A czy bedzie to grupa debili to nie wiem i mysle, ze nikt nie wie bo to wyjdzie w praniu. Ja w AO gram (jak moge) bo lubie klimat tej gry, a nie bo oferuje jakas uber grafe, mega questy i wypas instancje. Druga sprawa to tweak i satysfakcja jaka gwarantuje. :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 7:08 am 
NoLife

raczej wnosze po podejsciu FC do samej gry

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 9:33 am 
Farmer z przyczepką

Uczciwie przyznając się że RP mnie nie interesuje nic a nic, nie da się nie zauważyć że storyline jako takie w AO zupełnie się w tej chwili zgubiło. A jednak lepiej bym się czuł podczas grania jeżeli rzeczy które robię były jakoś fabularnie rozwinięte i uzasadnione.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 12:06 pm 
NoLife

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Uczciwie przyznając się że RP mnie nie interesuje nic a nic, nie da się nie zauważyć że storyline jako takie w AO zupełnie się w tej chwili zgubiło. A jednak lepiej bym się czuł podczas grania jeżeli rzeczy które robię były jakoś fabularnie rozwinięte i uzasadnione.

no dokladnie, w LOTRO podobnie - jakos idzie do przodu, ale zero epickosci (mimo, ze kolejne patche nosza nazwe EPIC book ktorystam)

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2007 4:31 pm 
Ambitny farmer

hmmm...

wtb AO2 gdzie kazdy z nas bedzie mogl cos zmienic i potrzasnac fabula ?
np cos w takim rodzaju: clanner wywoluje jakas wojne, gdzie cos tam sie dzieje, powiedzmy ze omni przegrywaja (bardz na odwrot) przegrywajaca strona traci miasto, musi chowac sie po pustyniach, rozbijac obozy, tworzyc tajne organizacje, probowac odbic jakas czesc rubika.. moze cos z elementami strategii ?

nie wiem dokladnie ale napewno wiem ze storyline za KTORYM bysmy wszyscy szli napewno by nas mocniej przywiazal do tej gry.

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2007 5:56 pm 
Początkujący farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
musi chowac sie po pustyniach, rozbijac obozy, tworzyc tajne organizacje, probowac odbic jakas czesc rubika.. moze cos z elementami strategii ?

To by bylo fajne, ale ktos by stragicznie musial planowac ataki. Problem w tym ze kazdy by chcial a nie wszyscy sie ze soba zgadzaja i pewnie kazdy org by chciał wystosowac swojego przywodce i mogla by byc wojna domowa :(

Natomiast gdyby moje pesymistyczne rozwazania byly bledne to takie coś jak mówisz było by, nie powiem, fajne :)

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 01, 2007 6:57 pm 
NoLife

Wojny TL7 też są fajne, a jakoś wszyscy się nie biją o dowodzenie. AO udowadnia, że gracze mogą się ze sobą dogadać bez pomocy devsów.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 12:11 pm 
Farmer małorolny

Ale FC nie da nam mozliwosci takiej swawoli. Lecz to by bylo nawet ciekawe.

Bo jak narazie omni nie lubia clanow no i co z tego? Tylko tower war i misje pen/inf o tym przypominaja (no dobra tara, beast, zody i inne tez).

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 12:40 pm 
Ambitny farmer

ta ta
however... perspektywa jest calkiem fajna =)

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 2:46 pm 
Początkujący farmer

Noooo... Ale rzeczywiscie perspektywa raczej odlegla lub wogle nie rozwazana :?

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 4:35 pm 
Farmer małorolny

Sorry, ale co to za podejście w ogóle? FC daj! ARK daj eventy!

Roleplajowcy to absolutnie mała grupa graczy niszowych dla FC. Jeśli będziemy tylko siedzieć i narzekać to nic nie dostaniemy od nich (albo zrobią taki numer jak z Borealis x.x).

Za to, jeśli była by grupa, nawet niewielka, którą byłoby widać, która byłaby aktywna itd... wtedy można coś osiągnąć.

Dam wam przykład z czasów, kiedy RP było jeszcze dość widoczne i aktywne na Rimorze. Grid terminal w Tir. CoT od wielu miesięcy prosiło o przeniesienie wyjścia z gridu do miasta. I dostali to. NLC council prosiło o... sklep Miiir. No i go mamy (straciliśmy jednocześnie Borealis, ale to szczegół hehe). NLC militia: są ogólnie wytrzymalsi i mają nowe bronie (nie macie pojęcia ile ja się butów nakampiłam dla NLC militia, żeby coś się ruszyło).

Generalnie: jeśli jest grupa roleplajowców, którą widać, to FC/ARK reagują. Może nie w sposób, który zawsze byście chcieli, ale jakaś reakcja jest.

Szkoda tylko, że o tym wiedzą tylko nieliczni, ale to jest właśnie sedno dyskusji w wątku, do którego dałam linka.

PS:
Mam nadzieję, że spodoba wam się nowy look Newland po następnym patchu ;)

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2007 5:59 pm 
Farmer z taczkami

chodzi ci o zniszczenie naturalnego środowiska.... ja chce jezioro z powrotem !!!!
Miały tam być regaty !!!!
btw. jestem troche znużony farmą... Ana :oops: wiesz na co mnie stać, jak potrzebujesz pomocy to /tell :P

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona