Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Co nowego w RP?
PostNapisane: Wt mar 30, 2010 7:03 pm 
Farmer małorolny

http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=572455

Tytuł: Re: Co nowego w RP?
PostNapisane: Wt mar 30, 2010 9:59 pm 
NoLife

Anamelle (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=572455

No patrzcie. Ciagle jest fun w tej grze :)

PostNapisane: Wt mar 30, 2010 10:12 pm 
Farmer małorolny

No fajnie, że nikt nigdy nie wie o tych eventach.

PostNapisane: Wt mar 30, 2010 11:23 pm 
Farmer małorolny

Prawy klik na głównym oknie, Subscribe channels > Public Groups > IRRK News Wire.
O takich wydarzeniach można się dowiedzieć właśnie z tego kanału. Działa jak info net, więc nie spamuje cały czas, tylko jak coś się dzieje.

Devdas pisze, że był też spam na Clan OOC, OT OOC, i system w większych miastach... no nie wiem, co jeszcze by mogli zrobić, żeby ludzie wiedzieli... wysyłać telle do wszystkich graczy w grze osobiście i do każdego z osobna?

Oczywiście, na przykład członkowie Council of Truth wiedzieli dużo wcześniej (sprawdźcie sobie logi z ostatniego spotkania.)

PostNapisane: Wt mar 30, 2010 11:47 pm 
Farmer małorolny

Launcher. Może nawet coś na forum? Ja się tylko tak formalnie czepiam ale jakby wiadomo było ciut wcześniej niż kiedy gdy już zaczynają to pewnie więcej ludzi by przyszło

PostNapisane: Śr mar 31, 2010 10:52 am 
NoLife

Anamelle (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Devdas pisze, że był też spam na Clan OOC, OT OOC, i system w większych miastach... no nie wiem, co jeszcze by mogli zrobić, żeby ludzie wiedzieli... wysyłać telle do wszystkich graczy w grze osobiście i do każdego z osobna?

Ana, jak zaczniecie dawac za obecnosc punkty jak na rajdach to sie do was kolejka ustawi :P

PostNapisane: Śr mar 31, 2010 11:08 pm 
Farmer małorolny

Dzisiaj:
http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=572552 a potem:

http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=572572

WTB takie coś też na Rimorze.

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 9:16 am 
Początkujący farmer

Arrrrrrr.....

A ja sobie właśnie zrobiłem przerwę :?
i to na rzecz rolplejowego serwera WOWa.

offtop: czy Funcom wpadł wreszcie na pomysł udostępnienia transferów postaci między serwerami (skoro ich nie łączą)?

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 10:04 am 
NoLife

Dali możliwość transferu z niemieckiego serwera na ludzkie. Ale nic więcej.

Obrazek

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 5:17 pm 
Farmer z przyczepką

Eventy oba wyjątkowo ciekawe ale nikt o nich nie wiedzial.

Podobne komentarze plyną ze wszystkich stron więc nie jest to jakaś moja fanaberia.

Rzeczywistość jest taka, z czego sobie jak zwykle wielce szanowna grupa trzymająca władzę i wpieprzająca pączki nie zdaje sprawy, że normalni ludzie (implikowanie że czytający jest nienormalny niezamierzone) albo wyłaczają/ignorują te wszystkie kanały albo ich nie czytają, bo z reguły tam pełno carebearowego jęczenia oraz grafomańskich iterackich wypocin o jakości gazetki reklamowej do Media Markt.

Takie rzeczy się ogłasza na forum poza sekcją RP albo w launcherze, wtedy problemu z frekwencją nie ma.

Podobne wtopy są od zawsze, podobnie różne eventy z okazji kolejnych urodzin AO się odbywają wyłącznie na GSP, tudzież 75% ludzi nie ma o nich pojęcia, 24% nie ma ochoty słuchać grającego emo-rock DJa z dykcją jak pan Mietek spod trzepaka, a pozostałe 1% loguje 8 kont z tańczącymi botami GSP i cały hermetyczny światek udaje że jest wszystko w porządku.

:P

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 5:47 pm 
NoLife

A zes dzis zrgyzliwy Alco. Tzn. bardziej niz zwykle :P

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 6:23 pm 
Farmer małorolny

No cóż, jeśli wszystkie kanały OOC, DWA tematy na różnych sekcjach na forum (w tym Life on Atlantean, ale tego nikt nie czyta, zaraz powiesz), wiadomości na kanale system (to też masz wyłączone???) w większych miastach, IRRK News Wire to za mało, żebys się dowiedział o evencie, Alcoydel, to ja się cieszę, że o nim nie wiedziałeś.

Jak ktoś nie patrzy co się wokół niego dzieje, to niech nie narzeka, że o czymś nie wiedział. Cieszę się, że ci, co uważali dostali boty.

Poza tym, myli ci się event z imprezą GSP, Alcoydel. Eventy (RP, RP PvP, alieny w dużych miastach, itp) są organizowane przez ARK events, imprezy z DJami, urodziny AO, itd, są organizowane przez ARK Community Relations. Łatwo poznać events po nickach w kolorze niebieskim.

Nigdy wcześniej eventy organizowane przez ARK events nie były ogłaszane tak powszechnie, na forum itd. To jest duża zmiana, i to na dobre imho. Mam nadzieję, że malkontenci jak Alcoydel, co nawet nie wiedzą o czym mówią, nie zniechęcą władz ARK events do dalszego ogłaszania ich eventów. Pamiętajcie, to są wolontariusze, nikt im za to nie płaci. Bez ARK events nawet ataków alienów na duże miasta by nie było wcale. Bo FC ma to wszystko w d... użym poważaniu.

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 6:56 pm 
Farmer z przyczepką

Ok no to popatrzmy:

- wątek na Life on Atlantean: założony przez zwykłych graczy i już po fakcie.

- wątek w RP sekcji na forum - jak mam ochotę na porcję grafomanii to czytam późnego Whartona

- IRRK News - prowadzą do RP sekcji na forum co się kończy bólem zębów i marzeniem o Whartonie czytającym mi do poduszki

- kanały OOC - nie czytam. Odpowiadanie na pytania o TOTW znudziło mi się w okolicach roku 2007.

- Kanał system - wyłaczać nie wyłączam, ale jak się wiadomości redaguje RP-style, to dla mnie i podejrzewam 9/10 populacji oznacza niezwykle ekscytującą informację że gdzieś tam kilka osób zalogowało 25 tańczących botów GSP, 5 atroxów w stringach, odpaliło tańczące skrypty po czym poszło spędzać czas na Red Tubie ewentualnie na spacer z pieskiem. Bo do tego się sprowadza każdy event na jaki się osobiście natykam.

Niestety - robią (icie?) te eventy sami dla siebie, redagują informacje o nich sami dla siebie, ogłaszają na kanałach czytanych tylko przez nich samych, 2 minuty przed rozpoczęciem , a potem jest łamanie rąk że frekwencja slaba.

Ja jestem prosty człowiek z lasu i mi trzeba wytłumaczyć jak chłop koniowi na polu - jest event taki a taki, odbywa się tu i tu, GM KrnąbrnyGbur zagra na harfie, a GM BłękitnookaSarenka zatańczy na rurze. Z tygodniowym wyprzedzeniem.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 7:28 pm 
Farmer małorolny

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ok no to popatrzmy:

- wątek na Life on Atlantean: założony przez zwykłych graczy i już po fakcie.

Bzdura: http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=572554 Jakbyś się rozejrzał, to byś zauważył, że wątek był założony PRZED faktem. Było nawet odliczanie. Nie wiesz o czym piszesz.

Alcoydel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
- Kanał system - wyłaczać nie wyłączam, ale jak się wiadomości redaguje RP-style, to dla mnie i podejrzewam 9/10 populacji oznacza niezwykle ekscytującą informację że gdzieś tam kilka osób zalogowało 25 tańczących botów GSP, 5 atroxów w stringach, odpaliło tańczące skrypty po czym poszło spędzać czas na Red Tubie ewentualnie na spacer z pieskiem. Bo do tego się sprowadza każdy event na jaki się osobiście natykam.

Żartujesz sobie? Narzekasz, że event RP jest ogłaszany jako RP??? A jako co ma być ogłaszany?

Poza tym, poczytaj sobie jeszcze raz o różnicy między imprezą GSP a eventem RP. Imprezy GSP nie mają nic wspólnego z role playem. Na imprezach nigdy nie znajdziesz alienów.

Ja jestem prosty człowiek z lasu i mi trzeba wytłumaczyć jak chłop koniowi na polu - jest event taki a taki, odbywa się tu i tu, GM KrnąbrnyGbur zagra na harfie, a GM BłękitnookaSarenka zatańczy na rurze. Z tygodniowym wyprzedzeniem.

Nie lubisz RP, fajnie. Więc nie narzekaj, że ci nie ogłaszają o eventach w lokalnej gazecie i nie wysyłają przypomnień SMSami, żebyś, broń Boże, nie zapomniał. Jeszcze budzik mają ci nastawić? A tak w ogóle dlaczego narzekasz, że nie wiedziałeś o czymś czego nie lubisz? Przecież nie lubisz RP.

Zazdrość ci, że ludzie boty dostali na evencie? No cóż, to twój problem.

PostNapisane: Cz kwi 01, 2010 10:03 pm 
Pr0 Farmer

Zawsze byłeś moim idolem, Alco. Jest jakaś możliwość żebyś przesłał mi swój autograf pocztą???

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona