Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Role play w AO
PostNapisane: Pn gru 12, 2005 3:24 pm 
Farmer małorolny

Nie wiem jak duże jest u was zainteresowanie roleplayem. Zainteresowani, znający dobrze angielski mogą się podłączyć do specjalnego bota. Wszystkie rozmowy są tam IC (in character). Można tam spotkać ludzi z obu frakcji + nas, neutrali (bot jest neutralny). Czasem podłączają się też ARKi z ekipy eventów (są wtedy w roli). Żeby się podłączyć wystarczy wpisać: /tell Nrpb !join

Jeśli macie jakieś pytania o to, itp wyślijcie mi tell w grze. Imię jak na forum.

Uwaga: bot służy tylko do RP. Za złamanie etykiety grozi ban.

PS: Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Przenieście go gdzie indziej, jeśli trzeba :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 12, 2005 10:01 pm 
Początkujący farmer

...dopiero teraz mi to mówicie? :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 2:20 pm 
Doświadczony farmer

Ja od ponad miesiaca nie moge znalezc zadnych RP, niektorych jak sie o to pytam to robia tak: oO "WTF?" , "co to jest?". Kiedys na noob island rozmawialem o tym z ark i powiedzial, zeby szukac Reet Retreat, znalazlem, poszedlem i nikogo nie bylo. Szkoda, ze eventy tylko o okreslonych godzinach sa, a przynajmniej tyle sie dowiedzialem. I niestety ludzie dbaja tylko o lvl i kase (przynajmniej wiekszosc, ktorych spotkalem). Organizacja orgowych eventow to fajna sprawa ale z RP ma malo wspolnego. Malo tez ludzi jest chetnych do robienia niczego (czytaj: siedzenia np. w knajpie i rozmawianiu). Niestety moj angielski jest w stylu: "Kali jesc banan". Moge jedynie odgrywac niedorozwoja :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 11:03 pm 
Farmer małorolny

Eventy ARKow nie sa o określonych godzinach. Nigdy nie wiesz kiedy coś się przydarzy. Ostatnio siedziałam sobie na ławce i mnie ARK zaczepił. Jest kilka tricków, które można stosować:

* Nrpb. Najlepsze źródło informacji. ARKi czasem się połączają i dają znać, że gdzieś jest event.

* Jeśli znacie imię ARKa, wpiszcie je na friends list. Będziecie wiedzieć kiedy ARK jest online.

* Jest parę miejsc, które są często odwiedzane przez rolplejowców i przez ARKów z events team. Niestety, nie znam wszystkich clanowych miejsc, tylko neutralne. Z clanowych wiem, że to Happy Rebel i the Cup. Więcej nie znam (raczej nie odwiedzam clanowych miejsc).

* Wasz org może zapisać się do CoT (Council of Truth). Mają swoje zebrania, można tam Jacobiego i Silverstona spotkać (tak słyszałam, nigdy nie byłam w środku).

Oprócz ARKów zwykli gracze też organizują swoje własne eventy. Jeśli chcecie radę/pomoc/statystę do eventu wyślijcie mi tell.

Wiem, że angielski to duża bariera. W większości eventów nie do przeskoczenia. Jest jednak paru Polaków w grze po obu stronach barykady (i tej trzeciej też ;) ) więc można zorganizować jakiś event.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 9:46 am 
Farmer małorolny

/tell Nrpb !join - z tego wynika ze to bot, co do lokacji to nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 11:46 am 
Doświadczony farmer

Podejzewam ze analogicznie jest u klanow i omniakow:

/tell crpb - clanowy bot
/tell orpb - omletow (tfu!) :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 15, 2005 2:48 pm 
Farmer małorolny

Hahaha, nie. Nrpb jest dla wszystkich. Omni, Clan, neutrale, wszyscy moga się podłączyć. Nrpb: Neutral Role Playing Bot należy do Mummu, neutrala, ale wszyscy z niego korzystają. To jest chat bot, tzn. służy do gadania. Jak prywatny kanał. Wszyscy są na nim 100% w roli (w teorii przynajmniej). Nie spodziewajcie się fajerwerków od razu, czasem jest na bocie cicho przez parę dni, czasem dzieje się dużo rzeczy na raz.

Neutralne lokacje... Nie podałam ich od razu z tego względu, że wygląda na to, że dołączycie do Sentineli. Wtedy część neutrali może nie chcieć z wami gadać (tylko kiedy są w roli oczywiście, poza RP to nie ma znaczenia). RP powód: Sentinele zabijają w Tir neutrali. Wszystkich, dzieci i starców też (poniżej 17 lat i powyżej 70 reclaim nie działa).

W każdym razie zapraszam do "the table": to taki stolik na południe od wompah w Newland, pod anteną satelitarną (trudno ją przeoczyć), na wzgórzu. To miejsce, gdzie mój org przesiaduje, czasem wpadają do nas ARKi, inni rolplayowcy ze wszystkich frakcji. Druga lokacja to bar Neuters 'R Us w Newland. Czasem umawiamy się tam na drinka z ludźmi z Nrpb. Jest też Reets Retreat, ale tam przeważnie są tylko imprezy. Trochę RP na imprezach też jest, ale niewiele.

Może się zdarzyć, że przy stoliku nie będzie nikogo (ja też czasem biję moby ;) ). Jeśli będę online możecie się ze mną skontaktować.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więdej o frakcjach w CoT, albo clanowej stronie RP najlepiej skontaktować się z kimś z CoT. Jeśli macie wątpliwości z kim gadac, itd dajcie mi znać (podajcie imię w grze) a ja was skontaktuję z kimś stamtąd (dobra znajomość angielskiego potrzebna :) ).

Tytuł:
PostNapisane: N gru 18, 2005 2:29 am 
Doświadczony farmer

Tyle osob opowiada o tym, ze lubi RP i eventy. A na dzisiejszej imprezie 3 osoby z PRK :shock: Ja sie swietnie bawilem. Impreza skonczyla sie o 2.15. Oby wiecej takich eventow :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: N gru 18, 2005 11:11 pm 
Początkujący farmer

Właśnie skończyło się zebranie RPgowców na RK-2. Z żalem sttwierdzam że jest u nasz gorzej niż na RK-1. Poza tym ,nie wiem czy cośz tego będzie. Choć mój pomysł został ciepło przyjęty.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 12:29 am 
Doświadczony farmer

Jaki pomysl i jakie spotkanie? W Reet Retreat? Dzisiaj bylem i sie swietnie bawilem. Wygralem nawet koszulke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 10:14 am 
Farmer z taczkami

Otoz to! Jaki pomysł i jakie spotkanie?

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 8:15 pm 
Początkujący farmer

Spotkanie: RPgowców z Event teamem. IRRK ogłaszało.

Pomysł: A to jak dobrze pójdzie zobaczycie sami :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 9:34 pm 
Doświadczony farmer

Vasmani pochwal sie.

Tytuł: Spotkanie z ARK events team.
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 9:51 pm 
Farmer małorolny

Log ze spotkania mozna sobie poczytac tutaj: http://newlandnews.net/forum/index.php?topic=30.0

Uwaga, może być SPOILER:

Zdarzenie podobne do tego, o którym mówił Vasmani miało miejsce jakieś 7 miesięcy temu ( +/- 2 miesiące). Nad OA pojawił sie statek OTAF albo Omni Pol, nie pamiętam już i zażądał wydania dwóch Clanowców. Koło OA hill pojawiło się 3-4 Unicornów. Całe miasto się na nich rzuciło.

O co chodziło? Ross został postrzelony i OT aresztowało parę ludzi w związku ze sprawą (nawiasem mówiąc ja byłam jedną z tych osób, hehe). Z Omni i neutralami poszło im gładko, Clani urządzili wielką bitwę w OA.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona