Utwórz nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Council of Truth - frakcje
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 12:57 pm 
Farmer z przyczepką


Dołączył(a): Pt paź 13, 2006 1:00 am
Posty: 894
Lokalizacja: Płock
Umieszczam tutaj już gotowe tłumaczenia frakcji w Radzie Prawdy.

Tłumaczenia
a) Done:
- Eco Warriors
- The Sentinels
- Gaia
- Terra Firma
- Vanguards
- The Pilgrims
- Knights of Avalon
- The union"ists
- New Dawn

***************************************************************************

Eco Warriors (Tłumaczenie MuminPL)
Polityka: radykalne (ekstremistyczne) decyzje. Nieokreśleni w sprawie konfliktu clan / omni
Przywódca: Eco Red, lvl 150 Solitus Martial Artist
Siedziba: Aegean, Rising Sun

Tło:
Pytanie o pozycję Eco Warriors w konflikcie miedzy klanami a Omni-Tek to pytanie źle zadane. Oni stoją z boku i uważają, że wszyscy: i klany i Omni-Tek, a także neutralni powinni opuścić Rubi-Ka!
Eco Warriors to grupa ekstremistów kierowana przez ekscentrycznego przywódcę znanego jako „Red”, ich najbardziej znanym czynem jest rzekome wypuszczenie Rihno-man’ów na dzikie tereny Rubi-Ka.
Dla Red’a I reszty Eco Warriors Rubi-Ka to święte miejsce, a okupacja jej przez Omni-Tek to nic innego jak świętokradztwo . Od czasu otwarcia portali do Shaowland Red tylko wzmocnił swoje stanowisko w sprawie wyludnienia planety. Argumentuje on, ze to co spotkało Shadowlands to tylko preludium do tego, co okupacja Omni-Tek zrobi z Rubi-Ka – katastrofa i całkowite zniszczenie planety!

Stosunek do Council of Truth:
Któregoś dania Red powiedział do Council of Truth: “To co klanowicze mogą zrobić dla Rubi-KA najlepszego, to opuścić ją!”
Jedynym powodem dla których EcoWarriors przyłączyli się do Council of Truth to szanasa na znalezienie szerszego gremium dla swoich poglądów.
EcoWarriors czerpią dodatkową korzyść (moralną, a nie materialną) z pozytywnych realcji miedzy klanami i frakcją Redeemed, do których EcoWarriors żywią bardzo duży szacunek.

Stosunek Eco Warriors do innych klanów:
Gaia:
Eco Warriors Utrzymują pozytywne relacje, jako że Gaia jest również ekstremistycznym klanem o poglądach pro-ekologicznych. Różnica jest taka, że o ile obie grupy zgadzają się w kwestii ochrony naturalnego środowiska planety, o tyle Red uważa za wielką naiwność myślenie, ze kalny mogą chronić planetę pozostając na niej i wydobywając notum tak samo jak to teraz czyni Omni-Tek.

New Dawn:
Eco Warriors nie chcą mieć nic wspólnego z rozwiązaniami dyplomatycznymi, gdyż ich zdaniem doprowadzi to tylko do zwiększenia zaludnienia planety przez OmniTek i kalny, a w konsekwencji szybszego jej zniszczenia..

Terra Firma:
Eco Warriors nie mają tyle czasu, by tracić go na politykę w którą bawi się Terra Firma.

The Knights of Avalon:
Eco Warriors szanują honor i lojalność Knights of Avalon I uważają ich za rozsądną grupę.

The Pilgrims:
Eco Warriors uważają, ze pomoc mieszkanicom planety może doprowadzić tylko do zwiększenia jej zaludnienia. Nie wierzą też w teorię o „połączeniu z planetą”, gdyż ich zdaniem nie można mówić o prawdziwej jedności z Rubi-Ka i jednocześnie dążyć do jej zaludniania i zwiększania wydobycia.

The Sentinels:
Eco Warriors szanują siłę The Sentinels I zdają sobie sprawę, że będą potrzebować pomocy Mr. Silverstone’a jeśli chcą doprowadzić do wyludnienia planety.

The union""""""""""ists:
Eco Warriors uważają The union""""""""""ists za jeden z głównych nurtów dążących do zwiększania wydobycia i niszczenia planety. W związku z tym nie mają najmniejszej ochoty utrzymywać z nimi żadnych stosunków.

Vanguards:
Eco Warriors niezgadzają się z poglądami Vanguards gdyż uważają, ze ich jedynym celem jest wykorzystanie planety do osiągnięcia korzyści materialnych nawet jeśli ma to doprowadzić do zagłady planet.

Ilość stowarzyszonych klanów:
Na Atlantean: 0
Na Rimor: 0

***************************************************************************

The Sentinels (Strażnicy) (Tłumaczenie Vasmani)
Polityka: Radykalni w podejmowaniu decyzji. W sprawach omni/klan zwolennicy konfliku
Przywódca: Simon Silverstone, level 220 Solitus Soldier
Siedziba: Tir

Tło:
Maja bazę w mieście Sparta, które służy także jako baza wojskowa gdzie nowym członkom klanów oferowane jest podstawowe przeszkolenie wojskowe. Nie wahają się przed użyciem przemocy by wykonać misję, i kiedykolwiek coś przydarzy się Korporacji Strażnicy sa pierwszymi, których się obwinia. Dużo wiadomo o Strażnikach, jako że są chyba najbardziej otwartym w rozmowach klanem, i są dość liczni.
Rządzą całym Tir, jako że ich strażnicy mają wolną rękę w całym mieście. Są zwolennikami wojny, i chcą niczego mniej niż całkowitego unicestwienia Korporacji.
Równie mocno, jeżeli nie mocniej, są źli na neutralnych, za ich nieumiejętność opowiedzenia się po którejś stronie.
najlepszym przykładem jest to, że zarówno pracownicy Omni jak i neutralni mieszkańcy nie mają prawa wstępu do Tir.

Simon Silverstone to charyzmatyczny, potężny, i bardzo pewny siebie przywódca. Jest szczery i bardzo stronniczy, i nie wstydzi się swojej nienawiści do w zasadzie każdego kto się z nim nie zgodzi.

Oprócz bycia jednym z największych i najpotężniejszych klanów, Strażnicy są także uważani za najbardziej niszczycielskich.
Nawet gdyby chcieli być mocną siłą w Radzie, Rada prawdopodobnie odmówiłaby Silverstone’owi większych uprawnień. ((Przypisek tłumacza: WTF??? Silverstone miał zostać przywódcą Rady, ale to ON odmówił, i wybrali Radimana!))
Jednakże, jedyne osoby które nie lubią Strażników bardziej niż inne klany to Omni-Tek ((A neutralni co, psy?))
Strażnicy są odpowiedzialni za liczne incydenty które Korporacja uznała za ataki terrorystyczne, a kartoteka Omni-Polu na temat Silverstone’a jest mniejsza jedynie od niedawno wydanej Encyklopedii Wsyzstkiego. (Która, jak wskazuje nazwa, obejmuje KAŻDĄ wiedzę jaką Solitus posiedli w przeszłości, od mechaniki kwantowej po przepisy na burgery z goloala. Jeżeli pomyślałeś o tym, napisano o tym w Encyklopedii Wsyzsktiego) ((Matematycznie myśląc, połowę encyklopedii z górą musi zajmować ta kartoteka))
Strażnicy nie mają wielu sojuszników, jako że większość klanitów uwielbia ich lub nienawidzi, a ci pierwsi zazwyczaj są już w ich szeregach.
Jednakże, większość Rady zdaje sobie sprawę z ważności i potęgi Strażników, nawet jeżeli sa nią zniesmaczeni. W ostatecznym rozrachunku, jeżeli jakiś Klan nie jest zwolennikiem wojny, według nich nie jest z nimi.

Stosunek do Rady Prawdy
Jakkolwiek bardzo Strażnicy chcieliby ignorować innych klanów, jakkolwiek bardzo byliby chyba w stanie to zrobić, mają oni swoiste poczucie PR.
W ostatecznym rozrachunku, większość klanitów popiera Radę, a o ile Strażnicy nie troszczą się o robienie wrażenia na Radimanie czy którymkolwiek z większych klanów, rozumiejąze mają duże poparcie ze strony klanitów które by stracili gdyby całkiem zignorowali Radę.
A zatem, Strażnicy z niechęcią biorą udział w obradach, starając się jak najbardziej przekazać, że nie uważają swojego pobytu tam za niezbędny.Stosunek do innych klanów

Eco Warriors:
Strażnicy respektują znieważające żądania Eko Wojowników, ale o ile nie zamierzają w najbliższej przyszłości opuszczać Rubi-Ka, z chęcią pomogą w tym wszystkim innym.

Gaia:
Tak jak z Eko Wojownikami, Strażnicy respektujato, że Gaiańczycy sa tak bardzo „niestandardowi”. Jednakże, poza tym klany te nie maja dużo wspólnego, może tylko radykalną postawę.

New Dawn:
Strażnicy nie kochają Nowego Świtu, głównie ponieważ nie maja ochoty na negocjacje z Omni-Tek.

Terra Firma:
Strażnicy widzą politykę jako niezbędny element wojny, i dlatego rozumieją potrzebę istnienia Terra Firmy.

The Knights of Avalon:
Strażnicy widzą Rycerzy jako słabych I pozbawionych potęgi za ich bierny stosunek do wojny. dla Strażników, Rycerze robią wszystko na pokaz i są poplecznikami Radimana bardziej niż czymkolwiek innym.

The Pilgrims:
Jedyną rzeczą którą Strażnicy nienawidzą bardziej niż Korporacja są neutralni, więc Pielgrzymska chęć by pomagać im tak jak I klanitom nie doprowadziła do przyjaźni.

The union""""""""ists:
Strażnicy respektują union""""""""istów za ich chęć do pracy I wspólną nienawiść dla Omni-tek.

Vanguards:
Dla Strażników, Straż Przednia to nic więcej jak pozbawieni kręgosłupów i jaj biznesmeni, I pogląd ten nie odbiega od tego o Omni-Tek.

Klany Stowarzyszone:
Atlantean: Assembly, Athalantes, Avatars Reloaded, Conflicted Singularity, First Light, Nordic Alliance, Outcasts, Storm, The Black Company, Uprising and VC Gangster

Rimor: Coven of Hunters, Genesis, Genesis Voleris, Karmic Retribution, Storm Keepers, The Syndicate and Vryce Multicorps

Całkiem: Atlantean: 11 Total Rimor: 7

***************************************************************************

Gaia (Tłumaczenie Acodin)
Polityka: Radykalne decyzje. Pro-pokojowe nastawienie w konflikcie z omni.
Lider: Sister Elsabet, Level 150 Solitus Meta-Physicist
Siedziba: Nieznana

Tło:
Gaia juz dawno wycofala sie z konfliktu z Omni-Tek, uwazaja ze najlepsza rzecza jaka moga zrobic to "zterra-formowanie" innej czesci planety i zycie tam w pokoju bez zadnego kontaktu z OT.
Jedynym problemem, jaki ma Gaia to ze nie jest na tyle duza zeby zgromadzic zasoby ktore beda potrzebne. Tutaj wlasnie zaczyna sie rola CoT.
Poniewaz Gaia uwaza ze CoT jest zbedny na tej czesci Rubi-Ka, Elisabet stara sie przekonac innych ze utowrzenie Garden of Eden jest konieczne. Z powodu ze Gaia opowiada sie przeciwko wojenie, uwaza ze OT jest wlasciclelem pieniedzy i zasobow Klanu.
Gaia uwaza rowniez ze biorac pod uwage zasoby ktore mogliby uzyskac od OT, a te ktore moga dostac od innych Klanow, powstanie "ogorodu" jest bardziej niz optymalne.
Znim jednak Gaia utworzy swoj Garden of Eden (tlum. -Creation Kit - maniacy Fallouta), staraja sie naswietlic na arenie politycnzej koniecznosc poszanowania srodowiska naturalnego RK.

Stosunek do CoT:
Dla Gaia Cot to tylko zrodlo z ktorego moga pozyskac zasoby potrzebne do zbudowania Garden of Eden po przeciwnej stronie RK.
Oprocz tego Gaia uwaza Cot za grupe niwnych osob ktore mysla ze moga od tak zmienic swiat, a nic takiego nigdy nie nastapi.

Natawienie do innych Klanow:
Eco Warriors:
Gaia respektuje ich za dbalosc o dobro planety, uwazaja iednak ze ich plan by opusicic RK jest zdecydowanie chybiony.

New Dawn:
Jesli Gaia bedzie starala sie osiagnac porozumienie i pokoj z OT w tym samym czasie co New Dawn, to uwqzaja ze to nigdy nie nastapi.

Terra Firma:
Nielubia ich poniewaz uwazaja ze pragna tylko i wylacznie politycznej wladzy ktora Gaia ma w glebokim powazaniu :)

The Knights of Avalon:
Uwazaja ze idealy Kinightsow nieuwzgledniaja wagi ochrony srodowiska, nie palaja do nich takze sympatia w zwiazku z ich niezdecydowaniem w sprawie konfliktu.

The Pilgrims:
Szanuja ich zarowno za chec pomocy innym jak i za ich zadeklarowana mocna wiez z planeta o kotra Gaia tak dba.

The Sentinels:
Maja do nich wielki szacunek ale nie okazuja tego publicznie. Chcieliby rownez zeby The Sentinels wzieli udzial w ich wielkim projekcie jako ze mogli by oni zapewneic swietna protekcje dla przedsiewziecia.

The union""""""""ist:
Gaia jest wielkim przeciwniekiem union""""""""istsow i ich planow - zarowno za ich chec do walczenia z korparacja w otwartej wlace jak i za to iz union""""""""ists sa glownie pracownikami i gornikami ktorych nie intersuje srodowisko.

Vanguards:
Tak samo jak nieufaja Terra Firma tak samo nie sa przekonani do Vagurads. Uwazaja ze ich zadza wladzy i pieniadza przekracza wszelkie granice.

Ilość stowarzyszonych klanów:
Na Atlantean: Fist of Chronos - w sumie 1
Na Rimor: Remedy and Serenity - w sumie 2

***************************************************************************

Terra Firma (Tłumaczenie Rtis)
Polityka: Umiarkowani w podejmowaniu decyzji. W sprawach omni/klan zwolennicy wojny.
Przywódca: Hayden Okoli, level 175 Solitus Bureaucrat
Siedziba: Nieznana

Tło:
Pomimo że Terra Firma to stosunkowo młoda i mała organizacja w porównaniu z innymi gildiami, szybko zdobyła znaczne poparcie dzięki charyźmie Okoliego
Terra firma nie dąży do konfliktu dlatego że pragnie całkowitej władzy Klanów na Rubi-Ka, dążą natomiast do demokratycznego Rubi-Ka gdzie OT i Clan będą współnie rządzić planetą.
Terra Firma opieroa swoja gildie na tych samych demokratycznych zasadach które mają nadzieje wprowadzić w przyszłości na całym Rubi-Ka.
Na pytanie w jaki sposów udaje mu sie zawsze wygrać wybory na przywódce, Okoli odpowiada że to dzięki respektowi który zdobył. "Ten system działa", mówi, " i pewnego dnia zadziała na całym Rubi-Ka"
Większość uważa ze jeśli na Rubi-Ka nastapi demokracja, Okoli będzie pewniakiem do wysokiego stanowiska.
Hayden Okoli jest politykiem. Pomimo że chce aby klan był wolny, zna sie tylko na biurokracji , dlatego jego plan na osiągniecie wollności nie jest prosty (hmm dziwne zdanie troche wyszło)
Pomimo że kiedys wierzył w pokojowe zakończenie konfliktu, zdał sobie sprawe że jest to nieosiągalne.

Stosunek do Council of Truth:
Terra Firma w pełni popiera Council of Truth w jego dązeniu do zakończenia konfliktu, pomimo ze zdaja sobie sprawe jak czesto idą na ustępstwa w stosunku do OT.
Terra Firma to aktywny i dumny członek rady. Uważajż ze CoT to dobry przykład demokracji i władzy ludu.

Stosunek Terra Firma do innych klanów:

Eco Warriors:
Terra Firma uważa żądania Eco Warrior aby opuścic planete ze bezpodstawne.

Gaia:
Dla Terra Firma ekologia nie stanowi problemu, podobnie jak The Pilgrims Gaia to organizacja pacyfistyczna co niezgadza sie z polityka Terra Firma.

New Dawn:
Terra Firma uważa dązenie do pokojowego rozwiązania konfliktu przez New Dawn za nieralna oraz sprzeczą z wizją demokratycznego Rubi-Ka, której qg Terra Firma OT nigdy nie poprze.

The Knights of Avalon:
Terra Firma niezgadza sie z The Knights of Avalon, ponieważ uważa ich poczucie honoru i sprawiedliwości za surowe i staroświeckie. Dla Terra Firma od honoru ważniejsze są rezultaty.

The Pilgrims:
Podobnie jak The Uninists, Terra Firma zdaje sobie sprawe z popularność i siły politycznej The Pilgirms. Pomimo ze pacyfisatyczne nastawienie The Pilgims jest miusem w oczach Terra Firmy, wciąż uważa ich za niewykorzystane zdobywania poparcia innych klanów i neutrali.

The Sentinels:
Okoli jest znany z udzielania poparcia dla Simon Silverstonei jego Sentinels, ma nadzieje ze uzyska ich wpsparcie w wojnie oraz po jej zakończeniu. Wszyskie sparawy miedzy Sentiels i Terra Firma są załatwiane w tajemnicy ze wzglądu na to że Sentiels nie są zbyt popularni.

The Uninists:
Terra Firma ściśle współpracuje z Uninistami ponieważ Okoli uważa że skoro reprezentują klase robotniczą, przysporzy to sporą popularność klanowi.

Vanguards:
Polityka potrzebuje pieniędzy aby być skuteczna dlatego Terra Firma ma "specialne miejsce w sercu" dla Venguards.

Ilość stowarzyszonych klanów:
Rimor: Ascension, Banda, Blood Pack, Europhia, Fallen Angels, Fatal Shadows, Komodo, Lex Talionis, The Firm, Tiger Claw and Vox Populi

Total Rimor: 11

***************************************************************************

Vanguards (Tłumaczenie MuminPL)
Polityka: Umiarkowaniu przy podejmowaniu decyzji. Niezdecydowani w sprawie konfliktu kalny – OT.
Przywódca: Alan Jacobi, level 220 Opifex Fixer
Siedziba: Old Athens (budynek na północy, obok gridi’a)

Tło:
Jeśli gdzieś na Rubi-Ka można uczciwie zarobić, to Vanguards i Alan Jacobi na pewno Ci o tym powiedzą, wraz z informacją ile oni na tym zarobili. Jeśli gdzieś na Rubi-Ka można zarobić o wiele większą kasę na ciemnych interesach, oni z pewnością już to robią, ale się do tego nigdy nie przyznają.

Alan zaczynał jako drobny cwaniaczek robiący małe przekręty na ulicach Tir czym pomagał większym od siebie oszustom pozostawać dużymi. Nigdy nie musiał zawracać sobie głowy ochroną, nie mieszał się też do grubszych afer, ale potrafił szybko myśleć, a jeszcze szybciej liczyć.
Dzięki temu udało mu się na boku uwić własne gniazdko, a z czasem wykorzystując przychody swoich pracodawców, założyć własną firmę. Vanguars to grupa powstała na bazie tej organizacji.
Alan bardzo niechce być postrzegany jako szef mafii, ale znaczna większość ludzi z poza jego kapitalistycznej organizacji tak właśnie odbiera jego pozycję.

Stosunek do Council of Truth:
Tym czego Alan oczekuje od CoT jest znalezienie porozumienia, które pozwoli zakończyć konflikty zarówno miedzy klanami i Omni-Tek jak i między samymi klanami. Dzieki temu spodziewa się zwiększenie ilości klientów i własnych dochodów. Jeśli w tym celu musi przychodzić na zebrania – zniży się do tego. W końcu liczy się zysk!

Ilość stowarzyszonych klanów:
Atlantean: 1
- The Mockers
Rimor: 3
- Nemesis
- Nippon Tech Rubi-Ka Branch (NTRB)
- West Athen Brat Pack

***************************************************************************

The Pilgrims ''Pielgrzymi'' (Tłumaczenie Patricio)
Polityka: Umiarkowane podejmowanie decyzji. Zawodowe podejscie do konfliku Omni-Clan
Lider: Kreista Tobarl , level 200 Nanomage Nanotechnik
Siedziba: Nie maja stalych siedzib. Koczownicy.
Tło: Pielgrzymi maja historie wedrujacych po dziczach Rubi-Ka , ratujac Neutralnych i Clanowcow, ktorzy skonczyli zaatakowani przez grozne zwierze lub bedacych za gleboko na pustyni bez wody i jedzenia.Kreista byla jedna z uratowana z takiej opresji. Kobieta w srednim wieku oposcila meza i dzieci obok Newland kiedy poczula wolanie gdzies w pustkowiach. Slyszala placz skierowany do niej i rozpoczela wedrowke na polnoc i zostala znaleziona o krok od smierci przez grupe Pielgrzymow.Po spotkaniu ich poczula i zrozumiala jej wewnetrzne powolanie bycie Pielgrzymem, znalazla swoja nowa rodzine.

Stosunek do Council of Truth:
Jako gilda Pielgrzymi sa dla tych ktorzy chca szukac wiedzy i zwiedzac cale Rubi-Ka. Ich przeznaczeniem jest uczenie sie nowych rzeczy i przemierzanie nowych miejsc, prowadzenie
czlonkow do poznania dziczy Rubi-Ka od polnocy do polodnia.Sa nieszczescliwi z Omni-Teku i ich zakazow nie pozwalajacym ich czlonkom wedrowac wedlog ich woli.Ten ''duszny'' dostep do ziemi Omni-Teku jest glownym punktem dla ktorego doloczyli do Cuncil of Truth.

Ilosc stowarzyszonych klanow:
Atlantean:Divine Academy i Venice Academy
Rimor:Ayredian Nightfall, Frenzy, Knights of Ka, Quatzalcoatl, Shadow Hearts i The Voiceless

***************************************************************************

Knights of Avalon (Rycerze Avalon) (Tłumaczenie Vasmani)
Polityka: Konserwatywni, podejmujacy decyzje. Niezdecydowani w konflickie pomiędzy omni a klanami.
Przywódca: Sir Tristram Solis, Solitus Strażnik poziom 220.
Siedziba: Camelot, Avalon
Tło
Jeden z najatrakcyjniejszych klanów dla nowych rebeliantów, Lord Galahad wymaga od swych podkomendnych by przestrzegali pradawnego angielskiego średniowiecznego kodeksu rycerskiego.
Są odważni i idealistyczni, a także solą w oku Korporacji.
Tristram został znaleziony I wychowany przez ojca Sir Jeromey Solisa, członka Wewnętrznego Kręgu Lorda Galahada i najlepszego przyjaciela Sir Beargara, którzy pomagali Galahadowi w jego pracy na rzecz Klanów i Zbawionych.
Jeromey był jednym z Rycerzy dowodzących z pierwszych linii atakom Galahada, wymierzonym w Potepionych, i straciłżycie wcześnie w tej walce.

Posiadając wiele cech charakteru typowych dla swego ojca, Tristrama posłano by ćwiczył w sanktuarium Galahada w Krainach Cienia, szkoląc się by służyć Galahadowi tak samo jak ojciec.
Za jego rozsądek i poświęcenie dla sprawy Zbawionych i jego Lorda Galahada, ten młody człowiek został wysłany by zastąpił przyjaciela swego ojca, Beargara, jako reprezentant w Radzie Prawdy.

Stosunek do Rady Prawdy
Lord Galahad mógłby równie dobrze trzymać Tristrama na kolanie i nauczyć się brzuchomówstwa; tak bardzo ten Rycerz jest poświęcony sprawie swego pana.
Galahad chce widzieć klany jako zjednoczone, zdolne pokonać zagrożenia Potępionych i Omni-Tek.
Wewnętrzne spory musza być zaprzestane, aby każdy mógł ujrzeć prawdę a ciężkie położenie Zbawionych powinno stać się najważniejsze.


Klany Zjednoczone:
Atlantean: Aethyr Assassins, Aethyr Guard, Aethyr Prime, Cerberus, Guardian Nemesis, Leet, Mercury Dragons, Preservers of the Predators, Red Tigers, Synergy Factor, The Red-Eyed Militia, Valor Eternal and Whispers Edge
Rimor: Alpha Omega, Alpha Omega Disciples, Athens Paladins, Haven, Ministry of Justice, R.E.B.E.L. and Strength and Honor
W sumie Atlantean: 13 Rimor: 7

***************************************************************************

The union""ists (Tłumaczenie Terry)
Polityka: Konserwatywni w podejmowanyh decyzjach. W sprawach omni/klan zwolennicy wojny.
Lider: Aideen Landau, Level 175 Atrox Enforcer
Siedziba: Nieznana

Tło:

The union""ists podobnie jak ich lider są w większosci byłymi górnikami i nie przepadają za OT. Ich nienawiść do koroporacji jest tak wielka, że rzadają wydalenia wszystkich ludzi korporacji z planety, aby RK było rzadzone przez clan.
Ich przywódca, Aideen Landau jest wielki atroxem i mimo że wiekszość przyjmuje że bedzie się męczył ze złożeniem pełnego zdania, kidy otwiera usta jest jasne ze ludzie ci bardzo się mylą.
Aideen nie ma wyższego wykształcenia, ale pracował w kopalniach i dokładnie wie czego oczekuje po tym konflikcie. Potrafi dać wszystkim do zrozumienia czego oczekuje, ponieważ, mimo ograniczonego słownictwa, jest w stanie wybrać odpowiednie słowa aby opisać odczucia innych. Potrafi sie dobrze wysłowic i to nie tylko jak na atroxa.

Stosunek do Council of Truth:

The Unioists są niechętni do brania udziału w CoT, ponieważ uważają ze jest to ustępstwo dla OT.
Najważniejszym zadaniem CoT jest znalezienie wspólnego rozwiązania konfliktu, ale union""ists tego nie chcą.
Dla nich porozumienia takie jak Tir Accord są obrazą dla clanu, wg nich brzmi to jakby OT miał prawa do planety, ale był na tyle miły ze pozwolił Clanom żyć na właśnych terytoriach. Respektują CoT, ale jako union""ists uważają go za odskocznie która prowadzi do stworzenia rzadzonego przez clany RK.

Stosunek Terra Firma do innych klanów:

Eco Warriors:
Podobnie jak Gaia, union""oists nie chcą współpracować z Eco Warriors ponieważ są przeciwni ich radykalnej polityce. The union""ists pragną pozostać na RK i kontnuować wydobycie.

Gaia:
union""ists nie chcą aby opuscic zterraformowanych obszarów Rubi-Ka, a jako górnicy i robotnicy nie przejmują sie ekologią.

New Dawn:
The union""ists uważają New Dawn za rozsądny clan, mimo to są sceptycznie nastawieni do New Dawn ze wzglądu na plotki o ich współpracy z OT.

Terra Firma:
The union""ists mają podobne poglądy co Terra Firma ze względu na to ze Terra Firma stara się jak najlepiej reprezentować mieszkańca RK. Są odrobine sceptycznie nastawieni do Terra Firma ponieważ Terra Firma za dużo zajmuje się polityką.

The Knights of Avalon:
The union""ists mają wiele szacunku dla Rycerzy i uważają ich za najbardziej honorowy i odpowiedzialny spośród clanów

The Pilgrims:
The Pilgrims są odrobine zbyt pokojowo nastawieni jak dla union""ists, ponieważ Unici uważają wojne za jedyne możliwe rozwiązanie. union""ists nie chcą pomagać nautralom i obywatelom OT, chcą aby RK było rządzone przez clany.

The Sentinels:
The union""ists nie mają cierpliwości do radykalnej polityki The Sentinels, szczególnie kiedy jest skoncentrowana na takich szczegółach jak środowisko. Mimo to union""ists szanują potęge Sentinels, lecz nie zgadzają sie z ich ekstremizmem.

Vanguards:
The union""ists nie lubią Vanguards i uważają żę Vanguards myślą tylko o kredytach a nie o dobrobycie clanów.

Stowarzyszone Klany:

Rimor: aTrox Caelestis, Nova Draconis and Temporary

Total Rimor: 3

***************************************************************************
New Dawn Nowy Świt (Tłumaczenie Harkonnen)

Polityka: Konserwatywni w swoich decyzjach. Opowiadają się za pokojem w konflikcie clan/omni.
Przywódca: Xeavier Humbold. Level 160 Solitus Biurokrata

Lokalizacja: West Athens North

Historia: Będąc prawdopodobnie najbardziej pokojowym z rebelianckich klanów, poszukują koegzystencji z Omni-Tek a nie jego całkowitego zniszczenia. Posiadają siedzibę klanową w Omni-1.Pomimo krążących plotkach o ich tajnych negocjacjach z Omni-tekiem, podtrzymują silne relacje z klanami Sentinels i Knights. Ich obecny przywódca Xavier Humbold, młody trzydziesto-paroletni mężczyzna, narodził się i wyrósł jako syn bogatego magnata handlowego. Jego ojciec, pomimo tego iż przybył na Rubi-Ka jako człowiek klanu, rozkręcił prężny biznes handlując poza planetarnymi towarami zarówno z placówkami Klanu jak i z Omni-Tekiem. Aczkolwiek jego kontakty z Omni były uznane za nielegalne, to jego reputacja jako dobrego biznesmena pozwoliła mu pozostać zarówno prosperującym jak i żywym.
Xavier wyrósł w handlowych podróżach i po dorośnięciu przejął od ojca wiele szlaków handlowych. Posiadając wielu ludzi, których zwał przyjaciółmi zarówno w placówkach Klanu jak i Omni-Teku, starał się doprowadzić się do obopólnej ugody pomiędzy nimi. Dzięki tym akcjom został dostrzeżony przez Ruth Montezuma, poprzednią przywódczynię Nowego Świtu. Dzięki talentowi i entuzjazmowi szybko awansował i został jej zaufanym doradcą, aczkolwiek istnieją spekulacje że droga na szczyt wiodła przez jej łóżko.

Odczucia wobec Council of Truth (Rada Prawdy)
Nie jest sekretem że Nowy Świt jako klan zawsze wierzył w dyplomatyczne rozwiązanie różnic pomiędzy Klanami i Omni-Tekiem. Xavier będzie tonował temperamenty pozostałych członków i nadzorował całkowity kształt wyłaniającej się Rady. Będzie przemawiał jako głos swojej przywódczyni Ruth Montezumy, która ciągle ukrywa się po pośpiesznym rozwiązaniu poprzedniej Rady.

Clany przyłaczone:
Rimor:0 Atlantean:0

Podsumowanie:
Pacyfistyczna partia z zerowym poparciem, partia bogatych kupców. Jeśli Omni wygra to ci głupcy pierwsi staną pod murem. Jak wygra klan to ci głupcy też tam staną.[/i]

_________________
Dziureq, Soldier lvl 220/22
Javaman, Keeper lvl 47/4 i rośnie :)


Ostatnio edytowano Cz gru 15, 2005 3:25 pm przez Dziureq, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 

 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 1:03 pm 
NoLife

Avatar użytkownika


Dołączył(a): Pt paź 13, 2006 1:00 am
Posty: 2611
Lokalizacja: Kraków
Sliczne, teraz przykleić i do tego dorobić ankiete z okresem trwania jednego-dwoch tygodni :)

_________________
220 agent @ RK2 eq pic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 

 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 14, 2005 1:25 pm 
Farmer z przyczepką


Dołączył(a): Pt paź 13, 2006 1:00 am
Posty: 894
Lokalizacja: Płock
Jeszcze te dwie frakcje i możemy ruszać z ankietą :)

_________________
Dziureq, Soldier lvl 220/22
Javaman, Keeper lvl 47/4 i rośnie :)


Góra
 Zobacz profil  
 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  


cron