Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Nadchodzi Patch 18.7.0.17 na dobre.. ?
PostNapisane: Cz sie 07, 2014 11:53 pm 
Doświadczony farmer

Nadchodzą ogromne zmiany w najbliższym patchu...

Więcej info :

https://forums.anarchy-online.com/showt ... p?t=611763

"Freshman" Wiking" 220/30 enf - FiNiShEd ChAr :)
" Recquen" 220/30 crat
" Ravenger" 220/30doc
" Racquelli" 220/30 shade
" Racquela" 220/30 engi
"Novice " "Apollina" 110/12 fix - TwInK
"Rookie " " Vardrim" 150/11 nt - już nie twink, leci na 200
"Wilsware" 60/6 sold -TwInK
"Xavielli" 200/30 trad - BS 200
"Atenaida" 150/20 adv s10 TwInK
"Cankaya" 150/16 doc s10 TwInK
"Racquele" 200/30 crat - BS/S7
"Heanaton" 200/29 - BS/S7
"Niquitie" 200/27 - S7 HeaL
"Berbcore" 200/30 - agent BS
"Hikariyami" 42/4 - MA kiedys na 200
"Wiiking" 25/3 keeper kiedyś na 200
reszta małe....

Tytuł: Re: Nadchodzi Patch 18.7.0.17 na dobre.. ?
PostNapisane: Pt sie 08, 2014 1:26 am 
Pr0 Farmer

nie ma tłumaczenia ? :twisted:

u enga nic nie zmienili ? :?

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Nano Crystal (Drain Psychic) now drains all abilities.
Aimed Shot Incompetence will now debuff all ranged specials.
1H Edged Weapon Incompetence will now debuff all Melee Weapon skills.
BioMet Incompetence will now debuff all Nano skills.
Brawl Incompetence will now debuff all melee specials.
Pistol Incompetence will now debuff all Ranged Weapon skills.

sensu nie widzę - to już lepiej dać ogólne nano - nano skills/ranged/malee/etc incompetence zamiast jakichś dziwnych zmian i wywalić pozostałe incompetence

tl;dr :P

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 6:52 am 
Farmer z taczkami

Wik, mogłeś porządnie newsa z tego zrobić, do jasnej ciasne.

Najważniejsze, co widzę do tej pory to zmiana ponad 50 rzeczy, które wisiały na WISH LIST graczy i był BARDZO wymagane. Takie detale dla gry jak intro mowie, ignore z listy, wielkość ikon contorl taka sama jak minibar (!),

Niesamowita zmiana to Heal reactivity - kiedyś nawet o tym pisałem na forum. Ale nie wiem, jak się sprawdzi w praktyce teraz, kiedy postaci są wykręcone w kosmos i nie mają wolnego IP... Dość ciekawe. Nie wiem jak to ocenić.

Ale to:
(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Glancing hits will affect special attacks in this way:

Fast Attack: Glancing hit will deal normal damage.
Fling Shot: Glancing hit will deal normal damage.
Sneak Attack: Glance counts as a miss with 0 damage.
Aimed Shot: Glance counts as a miss with 0 damage.
Backstab: Glance is 50% damage (on the damage calculated before applying the backstab multiplier).
Brawl: Glance is 50% damage.
Burst: Per bullet: Glance is 50% damage.
Dimach: Glance is 50% damage.
Full Auto: Glance counts as miss and terminates the FA. (Previous bullets will still deal their damage.)

Pokazuje, że FC Myśli. KUUUUUUUUUUNA CHATA, mega :D

Lista zmian jest tak wielka i tak dobra, że pieję z zachwytu!!! :D

Many items have now gotten a new stat to indicate their rarity.

Nic ważnego, ale dla nowych graczy to perełka stat. Nie będize sprzedawania GA IV do shopa (jak to ja zrobiłem 10 lat temu.

Newcomers armor should now scale to QL 220.

Cudo dla totalnych newbie. Z drugiej strony może spowodować brak potrzeby o inny armor, jeśli nie zgimpili statów.

All replica armors should now be possible to equip in the chest slot.

tutaj znowu potrzeba graczy - świetny ruch.

A wedding arch should now be available to buy for your instanced city.

A to z kolei o 10 lat za późno, a ludzie to chcieli mieć do RP.

Weird Looking Crystals no longer fail on upload and can not be tradeskilled.

Wik, coś dla ciebie :D

Shade, Keeper, Soldier and Enforcers have been given a root/snare removal nano.

Szok i tyle. W końcu!!!

Neural Stimulator can now be used by Meta-Physicists and Bureaucrats and has gotten the 3 intelligence and psychic stats that used to be on improved cut red tape.

A to z kolei BARDZO LIPA, jeśli tylko 3.

Morph nanos will become self buffs only for the adventurer.

mało kto to chciał, ale ja już o tym pisałem w 2003 roku i uważam, że to świetny krok.

Adventurers will get a short term high value damage shield buff which can only be used in pit lizard form.

Świetna zmiana.

Doctors have been given a DOT removal nano.

znowu... w końcu!

Doctor Improved Complete Healing has been given a line cooldown of 20 seconds and now heals the target for 100% health.
Doctor Complete Healing has been given a line cooldown of 40 seconds and now heals the target for 100% health. This nano program will no longer pull aggro in the Shadowlands. This nano program is now in the same line as Improved Complete Healing.

TO znerfi bardzo, ale w pozywnym sensie - choć gracze PVP będą trzęść dupę, ale już nigdy nie będzie tak, że doc walczy 1 godzinę i ma nieskończoną ilość HP. Mnie osobiście to wkurw****, bo każdy gimp doc z CH potrafił wygrać duel z najlepszym twinkiem, wystarczyło się leczyć i czekać aż przeciwnik padnie.
Soldier's one more hit healing has been updated. It is now a complete healing which will be paid back after 7 seconds leaving the soldier with 1 health.

To już komentowałem - fatalna zmiana i wg mnie nie ma najmniejszego sensu.

Ogólnie - wszystkie zmiany na DUŻY plus. Jest to też największy patch w historii AO. Nie zmienia gameplayu (poza kilkoma przypadkami), ale przede wszystkim usprawnia i ulepsza to, co gracze chcieli albo to co było potrzebne.

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 9:43 am 
Pr0 Farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Doctor Improved Complete Healing has been given a line cooldown of 20 seconds and now heals the target for 100% health.
Doctor Complete Healing has been given a line cooldown of 40 seconds and now heals the target for 100% health. This nano program will no longer pull aggro in the Shadowlands. This nano program is now in the same line as Improved Complete Healing.

TO znerfi bardzo, ale w pozywnym sensie - choć gracze PVP będą trzęść dupę, ale już nigdy nie będzie tak, że doc walczy 1 godzinę i ma nieskończoną ilość HP. Mnie osobiście to wkurw****, bo każdy gimp doc z CH potrafił wygrać duel z najlepszym twinkiem, wystarczyło się leczyć i czekać aż przeciwnik padnie.

nie zauważyłem... znów mi agenta znerfili (i nie mówię o pvp) :/

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 10:14 am 
Farmer z taczkami

tak, Yild, ale ta zmiana była konieczna. Miałem dosyć walk z agentami, nawet lvl 150, którzy byli dociami z ASem i critami. Z drugiej strony jest przeciez ulepszony LE :D

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 12:43 pm 
Doświadczony farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Wik, mogłeś porządnie newsa z tego zrobić, do jasnej ciasne.

Sorki Pat ale nie chciałem wyciągać poszczególnych rzeczy które dla mnie są ważne bo dla innych może to być "nic" . Dlatego wolałem wrzucić link żeby każdy zobaczył w którym kierunku FC idzie. Poza tym chyba nie mam "tego czegoś " do pisania i pisaaaaania... ;)

Weird Looking Crystals no longer fail on upload and can not be tradeskilled.

Wik, coś dla ciebie :D

Czemu dla mnie ? :)

"Freshman" Wiking" 220/30 enf - FiNiShEd ChAr :)
" Recquen" 220/30 crat
" Ravenger" 220/30doc
" Racquelli" 220/30 shade
" Racquela" 220/30 engi
"Novice " "Apollina" 110/12 fix - TwInK
"Rookie " " Vardrim" 150/11 nt - już nie twink, leci na 200
"Wilsware" 60/6 sold -TwInK
"Xavielli" 200/30 trad - BS 200
"Atenaida" 150/20 adv s10 TwInK
"Cankaya" 150/16 doc s10 TwInK
"Racquele" 200/30 crat - BS/S7
"Heanaton" 200/29 - BS/S7
"Niquitie" 200/27 - S7 HeaL
"Berbcore" 200/30 - agent BS
"Hikariyami" 42/4 - MA kiedys na 200
"Wiiking" 25/3 keeper kiedyś na 200
reszta małe....

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 3:12 pm 
Farmer z taczkami

Zalogowałem się na test live. ICC wygląda na porządnie przygotowany, ale jest bardzo sterylny - dużo białych tekstur, które mogą się znudzić. Jednak rozmieszczenie sklepów i detali jest przemyślane. W końcu powrócili do pomysłu z początków AO, czyli jest taki jakby Arrival Hal z postaciami, które gadają.

Oglądałem parę dueli - enfy się skarżą i fixy ich leją okrutnie. Doc w duelu też ma znacznie trudniej. Na razie tyle wrażeń z testlive :D

PostNapisane: Pt sie 08, 2014 6:27 pm 
Doświadczony farmer

E, nic nowego. Keeper już dawno miał nano do usuwania rootów i snarów :D

PostNapisane: So sie 09, 2014 9:47 am 
Farmer z taczkami

mnie tylko zastanawia, jak bardzo deflect wpłynie na PVP. Jeśli za bardzo, reset postaci wymagany a to samo w sobie jest zniechęcajęce w diabły.

PostNapisane: So sie 09, 2014 11:37 pm 
Farmer z taczkami

Zmiany martiala są bez sensu i dobijają profesje....
Nikt nie chce być healbotem, a w zazen stancy masz 50% dmg , czyli robisz mniej niz full leczacy doc

PostNapisane: Pn sie 11, 2014 10:46 am 
NoLife

Jak morphy adva beda tylko self to nie bedzie juz zamiany w leeta innych graczy? :)

PostNapisane: Pn sie 11, 2014 11:46 pm 
Farmer z taczkami

apokalipsa!!!!!!! :roll:

PostNapisane: Wt sie 12, 2014 2:12 pm 
NoLife

Birkart (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
apokalipsa!!!!!!! :roll:

No tak mi sie wydaje ze nic innego juz nie czeka AO :)

PostNapisane: Wt sie 12, 2014 4:28 pm 
Farmer z taczkami

zmiany są bardzo dobre - na prawdę ciężko się z nimi nie zgodzić. Były wymagane, choć i tak gładko się obeszli z niektórymi prof, bo zapowiadało się na większy wtf. Tymczasem pewne jest, że kilka profesji będzie musiało zrobić reset aby być viable w grze, a doc i agent, czyli te używające CH, będą musiały zmienić swoje PVP. Doc otrzyma zastępczy heal, nie tak mocny jak CH, ale dalej dający szansę w 1vs1: ta zmiana sprawi kilka rzeczy:

Nie wiem jak rajdach, czy CH na sobie blokuje tyko kolejne użycie - jeśli tak, rajdy z 1 dociem pójdą w odstawkę. Doc znów będzie bardzo pożądany na większych spędach. W PVP, zwłaszcza na lvl 150-200 walka z dociem będzie obarczona dwojakim wynikiem. Teraz co prawda twink dociow jest mało (raz, że bardzo ciężko je zrobić - maaaaasa farmienia itd, dwa że zabijają wolno, więc na BS i NW się nie nadają), ale duele z nimi nie będą trwały aż się przeciwnikowi zwyczajnie HP skończy albo zaśnie (duele po 40 minut i dłużej).

Agenci - będą zmuszeni wykorzystać inny toolset niż I WIN BUTTON, bo im CH zwieje, więc albo rooty albo inne rzeczy muszą to zastąpić.

Zmiana morphów Adva - bardzo, bardzo dobra - w końcu Adv będzie się wyróżniać, nic to jemu nie da, poza plusami dla samego siebie. Z punktu widzenia RP, gra zyska.

najgorsza i nielogiczna jest zmiana enforcera: Linia Mongo nie będzie (!) dodawać w ogóle HP, ani też leczyć tak skutecznie. Jest to najstarsza defensywna linia w grze z nanosków dla Enfa, która całkowicie wywali niskie enfy z gry (lvl 60 czy 100 nawet), jako że HP i HoT z Mongo był jednym z głównych czynników siły enfa, zaraz po dmg z broni COH itd. Nie wiem, co oni planują...

PostNapisane: Wt sie 12, 2014 4:37 pm 
NoLife

Fakt, że od niepamiętnych czasów jedyny sposób na PvP dla agenta to FP doc (pomijając mało efektywne FP sold i FP trader) jest porażką samą w sobie. Pisałem o tym z 5-6 lat temu.

Powinni wcześniej dać jakąś alternatywę, mieć jakiś pomysł na tego agenta.
Ale pewnie się tego nie doczekamy - przecież przez parę lat biurokraci, MPki, keeperzy (i kto jeszcze?) właściwie nie mieli wjazdu na TL7 PvP (a jak już, to tylko z kompletnie nie pasującymi do tych postaci AS-ami).

Lista zmian jest pozytywna i jej rozmiar robi wrażenie jak na AO, ale dla porównania zmiany z niemniej skomplikowanej gry, EU4: http://www.eu4wiki.com/Patch_1.6
Takie patche to oni wprowadzają raz na parę miesięcy.

Dopóki nie nastąpi ostre przyspieszenie developmentu i nie da się odczuć, że jesteśmy traktowani jak klienci, a nie jak bydło, to nie tknę tej gry palcem, szczególnie za takie same pieniądze jak za (co by o nim nie mówić) dopieszczonego WoWa.

Obrazek

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona