Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: Nadchodzi Patch 18.7.0.17 na dobre.. ?
PostNapisane: N sie 24, 2014 3:59 pm 
Początkujący farmer

Ja zauważyłem, że za każdym razem odchodzi osoba, która coś próbuje zdziałać i wprowadzić.

Przypuszczam, że po kilku miesiącach szarpania się z "górą" w końcu każdy ma dość polityki okłamywania graczy i odchodzi z firmy.

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: Śr sie 27, 2014 9:29 pm 
Początkujący farmer

Jako 200 froob soldier, zmianie OMHH mówię stanowcze nie !
W imieniu level 60 froob soldier twinków zmianie OMHH także mówię stanowcze nie !

PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 8:37 am 
Farmer z taczkami

jest jeszcze jedna, bardzo istotna zmiana w 18.7:

FLURRY of Blows od tego patcha będzie wymagane do użycia jej posiadanie na ekwipunku postaci (Ulit1 ,2 ,3). Dodatkowa zmiana z tym urządzeniem będzie Modifiers: 50 melee Init.

Na pewno jest to poważny nerf dla low/mid MA i Enfów - jako, że w setupie defensywnym stracą oni nie tylko CritMod (zwłaszcza mid MA), ale przede wszystkim - jeśli nie wcisną flurki w slot, dużą ilość MeleeInit.

O ile Enf jakoś to przeżyje, bo te sloty np. na 200 są wolne (1 na raczej zawsze), to MA twink będzie miał poważny problem. Trzeba pamiętać, że Enf traci także Inity z Rage, więc każdy enf 2he/2hb będzie rozżalony.

PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 9:00 am 
Farmer z taczkami

Jarexxx (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jako 200 froob soldier, zmianie OMHH mówię stanowcze nie !
W imieniu level 60 froob soldier twinków zmianie OMHH także mówię stanowcze nie !

ta zmiana jest całkowicie pozbawiona sensu i nie mogę się doszukać w niej logiki. Jest tak, że OMHH może dodać dużo leczenia, nawet na 49 lvlu postaci (NM sold) mogły radzić sobie świetnie w duelach. Na 200 może i mniej użyteczne, ale przeciw słabym twinkom przydawało się świetnie. po zmianie mamy duży heal, który działa przez 7 sekund, potem czyniąc spustoszenie w HP aż do 1pts. Że co?! Soldier bez AMS jest foodem prawie dla każdego, nawet na lvl 150 - dlatego setup bazujący na OMHH nie wymagał używania AMS (jest kilku soldów na tl5 i tl6 evade setup, całkiem cobie radzących), a jedynie rozważnego tankowania. Teraz 7 sekund NIC NIE DA SOLDOWI - tak, kompletnie nic, bo w 7 sekund - skoro nie ubiło się celu, to i tak się go nie ubije. Za to łatwiej będzie można trepnąć solda.

Dobrze, że zrezygnowali z przeróbki AMS/TMS line (mocno za tym stałem, aby jednak odpuścili), bo zmiana % na reflecie, zależna od ql TMS/AMS była najgłupszą rzeczą, jako FC wymyśliło.

PostNapisane: Wt wrz 02, 2014 12:45 pm 
Farmer z przyczepką

A mnie się ta zmiana akurat podoba, na tl5 już się ma 2 sekundowe heal delta, a to się będzie bardzo fajnie zgrywać z nowym OMHH.

Na niższych poziomach faktycznie trochę gorzej, ale tam i tak Sold nie istnieje jako poważny twink.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Cz wrz 11, 2014 4:57 pm 
Pr0 Farmer

Wow, miałem ochotę zabawić w się w netowego archeologa, wchodzę, a tu trzy strony tekstu? Niesamowite, ostatnio tak chyba było jak ... no, nieważne.

Z aktualnych ciekawostek warto wspomnieć, że AO doczekało się systemu takiego jak PLEX w EVE, czyli mówiąc krótko da się kupić czas gry za pieniądze i następnie sprzedać go w grze za credits, czyli dla starych wyjadaczy obładowanych phatzem AO jest już darmowe. Aktualnie 30 dni kosztuje na rynku około 1 bln credsów. Szkoda, że nastąpiło to 11 lat za późno, bo przez ten czas cała masa kasy zamiast do FC powędrowała do różnych szemranych instytucji. Szkoda też, że nie da się tej operacji przeprowadzić mając zamrożone konto, czyli geniusze z FC pokazali znów swoją wysoką formę, a gra świeci pustkami jak nigdy. Czytałem, że statystyki serwera wskazują spadek jednocześnie zalogowanych graczy z 550 w zeszłym roku na około 350 w tym. Gdyby chodziło o jakąkolwiek inną firmę, to zaryzykowałbym stwierdzenie, że w związku z możliwością nabycia czasu do gry za credsy można się spodziewać niedługo jakieś promocji na wolny dostęp, który umożliwiłbym mrożonkom skorzystanie z tej opcji. Chodzi jednak o FC, więc nie mam pojęcia, to ciężki przypadek, logika często zawodzi.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Pt wrz 12, 2014 1:20 pm 
Farmer z przyczepką

Fakt, powinni ten patent ala Plex wprowadzić lata temu. Kwoty które stracili na rzecz kredyt-farmerów są pewnie astronomiczne. No ale w końcu Funcom nie przypadkiem od 10 lat nieprzerwanie goneruje klapy i straty. Cała ta firma od góry do dołu jest jak wzięta z Barei, za długo byli przyssani do rządowego cycka.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3