Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: Patch 18.7 jest LIVE!!!
PostNapisane: Pn maja 04, 2015 4:02 pm 
Początkujący farmer

Ja akurat (tak jak i większość graczy wypowiadających się na oficjalnym forum) widzę zdecydowanie więcej plusów niż minusów.

Wszystkie mapy RK są dostępne dla wszystkich bez konieczności ładowania/kupowania itp.
Mapy SL można albo kupić za "Veteran Points" jedno nano do wszystkich krain albo jak ktoś nie ma "Veteran Points" to może za niewielkie kwoty kredytów kupić sobie mapy do poszczególnych krain (każda profesja a nie tylko adv jak kiedyś)

Jeśli chodzi o poszczególne profesje to też widzę więcej plusów niż minusów, ale opisywanie tych zmian to raczej temat na osobne wątki dla każdej profesji.

Z rzeczy ogólnodostępnych to jeszcze warto wspomnieć o wydłużeniu 1-godzinnych kompzytów do 8 godzin (czas trwania wielu bufków różnych profesji też został wydłużony), BS to teraz czerwoni na niebieskich a nie Clan na Omni :)

Jeśli chodzi o ekonomie to mimo że nie jestem multiboxserem i nigdy nie duplikowałem itemów i kredytów ani nie używałem innych eksploitów to radzę sobie bardzo dobrze.

Po prostu nie konkuruję z multibokserami tylko farmię kasę w taki sposób jaki dla multboxerów jest "nieopłacalny"

Generalnie jest lepiej niż by to wynikało z pesymizmu bijacego z niektórych postów powyżej.

PostNapisane: Pn maja 04, 2015 7:30 pm 
Farmer z taczkami

Ja dostrzegam coraz więcej malutkich zmian, ale robiących duże, bardzo pozytywne różnice:

- Fixer grid nie wymaga juz teamu!
- SL beacony itd castują się 3 sekundy
- Większość bufków self została wydłużona do 4h
- Każdy ma domyślnie wszystkie PF mapki na RK oraz upg do Side/Machines/Monsters!
- Niebo na RK jest dużo ładniejsze!!!

Btw: nie uwierzycie kto wrócił do gry po 6 albo 7 latach...

Rtis, wb!

PostNapisane: Pn maja 04, 2015 7:42 pm 
Farmer z taczkami

My z Wladziem zastanawiamy sie czy by przypadkiem nie wrocic ;)
Pewnie na dniach zdecydujemy.

PostNapisane: Pn maja 04, 2015 7:43 pm 
Farmer z przyczepką

witam

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, za mało czasu aby ocenić wszystkie postacie, ale akurat te które coś tam zobaczyłem nie napawają optymizmem, i nie wiem naprawdę jakbyś się Awi wypowiedział tracąc tyle co ja, jak pisałem wyżej, gdyby to zrobili pomału stopniowo to bym się pewnie cieszył, bo w sumie o to chodzi, łatwy dostęp do itemów, tanie itemy itd, a z drugiej strony to nie może być za łatwe wszystko, przykładowo
mapy twinkowałem na każdej postaci, bodajże nawet na 110 miałem max, i uważam że tego mogli nie ruszać, ewentualnie zmniejszyć wymogi, jak widać mamy różne zdanie,

oceniając te zmiany nie mogę się kierować ogółem bo co powiesz tym co potracili biliony, co powiesz tym co muszą się twinkować, co powiesz tym co mają osłabione główne swoje postacie, a skoro tak nie mogę tego ocenić inaczej jak negatywnie.

dziękuję, pozdrawiam.

PostNapisane: Pn maja 04, 2015 10:19 pm 
Farmer z taczkami

Tata... :D

Ja przerobiłem już 3 postaci. Czwarta w drodze do przeróbki, i w zasadzie wiele roboty nie ma - jeśli raz osiągnąłeś jakiś twink lvl, to drugi jest kwestia 2-3 godzin do odtworzenia (za wyjątkiem takiego setupu, ktory wymaga 3x side change, jak mój enfik 200).

Odnośnie MapNavi - ten skill, jak i cała związana z nim funkcjonalność była ciekawa, ale dla nowych graczy okropnie myląca i ludzie się po prostu gubili, więc poprawa MapNavi nie wchodziła w grę, zwłaszcza że FC nie chciało tego zmieniać (i dobrze) ale wywalić w kosmos. Ja akurat tweakowałem ten skill na 4 postaciach, ale nigdy, przenigdy nie dodawałem w niego IP, bo mi zawsze IP było szkoda.

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 9:14 am 
Wanna-Be Farmer

Awi (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Mapy SL można albo kupić za "Veteran Points" jedno nano do wszystkich krain albo jak ktoś nie ma "Veteran Points" to może za niewielkie kwoty kredytów kupić sobie mapy do poszczególnych krain (każda profesja a nie tylko adv jak kiedyś)

Wsztkie te mapki były dostępne dla każdego - padały z psa, którego można było spotkać na każdej z krain (chyba 100% drop).

Awi (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
BS to teraz czerwoni na niebieskich a nie Clan na Omni :)

To akurat w Twoim przypadku nie wiele zmieniło ;)
Ja dla zasady pozostaje wierny czerwonemu kolorowi.

Ostatnio edytowano Wt maja 05, 2015 10:04 am przez Darnoy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 9:59 am 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Ja przerobiłem już 3 postaci. Czwarta w drodze do przeróbki, i w zasadzie wiele roboty nie ma - jeśli raz osiągnąłeś jakiś twink lvl, to drugi jest kwestia 2-3 godzin do odtworzeni

milusio, sam dobrze wiesz że ja nie mam problemu z twinkowaniem, kiedyś nawet mi się to podobało, nie bez fajnych rezultatów, ale znam graczy którym idzie to gorzej, a nawet takich co wręcz tego nie cierpią, a inna sprawa twinkować postać którą robisz i chcesz a inna z przymuszenia, dodam że pomimo posiadania bazy itemów której nie powstydził by się niejeden org to nie mamy wszystkiego, choćby contracty, czy TT od doca, oczywiście my starzy gracze sobie radzimy ale nie mów że to nie problem tym bardziej dla nowicjuszy. niekiedy trzeba towery a nie tylko contracty, więc problem jest i nie możne tego nie zauważyć.

oczywiście wypowiadam się ogólnie bo nie mam dokładnego rozeznania na jakiej prof/rasy co trza zrobić, dużo zależy co kto miał, jednemu pójdzie błysk a kto inny będzie się męczył, całkiem możliwe że u mnie przejdzie bezboleśnie i zmienię zdanie, nie zarzekam się, natomiast moje negatywna ocena patcha wynika w dużej mierze nie tylko z samych zmian, ale z działań FC, z mojej wiedzy wynika że osób pracujących
przy anarchy nie jest za dużo, a więc śmiało mogę zakładać że na okres prac z patchem zawieszono prace nad grafiką i pozwolicie że tego nie skomentuję, szkoda słów (chyba że się mylę)

dzięki za uwagę, pozdro, hej.

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 11:17 am 
Farmer z przyczepką

Przerabiać postacie to ja np. lubię, ale bez przesady że da się to zrobić w 2 godziny. W 2 godziny to poprawiłem swoje postacie 220, bo tam nie było nic do roboty poza maksowaniem Deflecta.

Ale z twinkami to już zupełnie inna bajka, zwłaszcza tych poniżej tl4, gdzie IP brakuje na wszystko. Mam z 7 do przerobienia i tylko czasu brakuje. Dodatkowo wypuścili nowe nanosy dla Solda z wymaganiami BM/MM, zmaksowałem sobie BM, a w następnym patchu jak gdyby nigdy nic zmienili na MM/MC. A akurat żeby skończyć Solda musiałem wyżebrać itemki twinkujące od 4 różnych osób. No żesz k****.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 12:29 pm 
Farmer z taczkami

btw: Keeper i MP dostali najwięcej:

- Keeper ma nowa linię perków i support w nano do Melee Energy, i nie powiem jest to bardzo ciekawy zestaw, daje zupełnie nowe możliwości :D

- MP dostał nowe nanoski typu Bond (Pety zbierają dmg za MPka w 25% procentach), nowy scaling nano petów, Biazu na lvl 150, support do Bow w perkach i nanoskach, może nosić dwie tarcze Zset (teraz mają zmienione staty).

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 9:16 pm 
Doświadczony farmer

E tam perki, tractor beam w końcu dostali :D

PostNapisane: Wt maja 05, 2015 10:19 pm 
Farmer z przyczepką

Ta, Keeper z Melee Energy wyglada jak ciekawa opcja. Zwłaszcza na mniejszych twinkach, gdzie znaleźć bronie Melee Energy dla których defensywnym skillem jest Duck Explosives, a nie Evade Close.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Śr maja 06, 2015 2:29 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
... ale nie mów że to nie problem tym bardziej dla nowicjuszy. niekiedy trzeba towery a nie tylko contracty, więc problem jest i nie możne tego nie zauważyć.

Tat, nowicjusz raczej nie robi twinkow. Co do TT to od tego patcha można kupić w Item Store

PostNapisane: Cz maja 07, 2015 11:51 am 
Farmer z taczkami

Jak ktoś się waha, to zachęcam aby koniecznie spróbował NPE: jakoś wykonania, mnogość ciekawych (!) questów, sposób prowadzenia postaci przez kolejne etapy gry (implantowanie, używanie przedmiotów, tradeskilling) został wykonany re-we-la-cy-jnie!

Powiem tak, gdyby całe AO tak było wykonane to po prostu cudo, a nawet gdyby te NPE byłoby za drętwą i smutna jak... coś tam :p wyspę, byłoby 100RAZY lepiej.

PostNapisane: Cz maja 07, 2015 1:24 pm 
Początkujący farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jak ktoś się waha, to zachęcam aby koniecznie spróbował NPE: jakoś wykonania, mnogość ciekawych (!) questów, sposób prowadzenia postaci przez kolejne etapy gry (implantowanie, używanie przedmiotów, tradeskilling) został wykonany re-we-la-cy-jnie!

Powiem tak, gdyby całe AO tak było wykonane to po prostu cudo, a nawet gdyby te NPE byłoby za drętwą i smutna jak... coś tam :p wyspę, byłoby 100RAZY lepiej.

Co do NPE aka Arete Landing zgadzam się w 200% :)
Wreszcie jest wszystko zapięte na ostatni guzik, każdy element gry dokładnie wyjaśniony, nie tak jak na starej Noob Island. Warto robić dosłownie WSZYSTKIE questy na NPE, dużo fajnych itemków do twinku na wyższych lvlach można zdobyć, nawet nano, którym castniemy Kodaika co nam da nasz pierwszy pojazd i +500 do Run Speedu (działa również w SL i na BS). Moja rada: nie wychodzi się z Arete Landing dopóki dosłownie nie killniesz wszystkiego, nie lootniesz wszystkiego i nie zrobisz każdego możliwego questa, łącznie z paroma w ICC HQ po wyjściu z NPE.

P.S. No chyba, że komuś się bardzo spieszy to tu jest filmik pokazujący jak opuścić NPE w niecałe 5 minut https://www.youtube.com/watch?v=1waAPouPh5w

Swoją drogą gościu na swoim kanale ma parę ciekawych filmików z AO, polecam.

Dawidoff - Clan Atrox Keeper 164/13
Lantea - Clan Nanomage Nano-Technician 170/14
Kleanka - Clan Solitus Shade 116/10
Kleanton - Omni Opifex Agent 206/16

PostNapisane: Cz maja 07, 2015 2:49 pm 
Farmer z taczkami

- WAŻNA INFORMACJA -

FC rozdaje FIPR (czyli kompletny reset IP dla każdej postaci),
trzeba wpisać /open itemstore i wybrać zakładkę CLAIM, aby odebrać za free jeden pakiet.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona