Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: Patch 18.7 jest LIVE!!!
PostNapisane: Cz maja 07, 2015 2:55 pm 
Farmer z przyczepką

Jeszcze apropos twinkowania, zauważyłem że Treatment Transfer trwa teraz 10 minut zamiast 60 sekund. Małe a cieszy. :)

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Cz maja 07, 2015 7:08 pm 
Początkujący farmer

Klintonix (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Moja rada: nie wychodzi się z Arete Landing dopóki dosłownie nie killniesz wszystkiego, nie lootniesz wszystkiego i nie zrobisz każdego możliwego questa, łącznie z paroma w ICC HQ po wyjściu z NPE.

Aye!
Święte słowa. NPE jest przemyślane pod kątem wprowadzenia i wyposażenia całkowicie nowych graczy (co prawda ta akcja jest o kilka lat za późno, bo i tak trzeba nie lada samozaparcia, żeby zainteresować się grą o takiej przedpotopowej grafice... to już jest wąska nisza dla snobów i vintage freaków).

Bardzo ładnie są poprowadzone questy, opisana jest mechanika gry, tradeskillowanie, robienie własnych implantów, itd.
Z Bety pamiętam, że nawet misja w Alien Shipie była, z bossem, więc noob może przetestować każdy element rozgrywki. Nie widzę na Live zwalistego Atroxa, który w pobliżu marketu objaśniał działanie terminalu z RK misjami, brak też misji z rozwalaniem mechów za pomocą missle launchera.

Z przyjemnych drobiażdżków:
Antonio Stacklund (bo i jego spotykamy) sprzedaje Adaptation Factory, które nie jest już UNIQUE.
Newcomer Armor set nie ma ograniczenia do 15lvlu (zdaje się, że go do 220lvlu można dociągnąć). To bardzo dobra opcja dla świeżaków bez kasy na armor.
Startowe frakcyjne shoulderpady po RClicku mają opcje +5AAO / +5AAD / -%nanocost.
Range Meter nie minusuje już Sense, stracił crita, zyskał +10 do wszystkich initów i +3 do wszystkich typów dmg.
Jak się dobrze poszpera, to się zdobędzie kompletny Omni-med Suit (niezależnie od frakcyjnej przynależności). O!

Z innej beczki: Właśnie przyszedł mail, że baza Clicksavera jest już odświeżona do wersji 18.7.1 :)
http://arpa3.net/ao/clicksaver-premade- ... bases.html

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: Cz maja 07, 2015 10:10 pm 
Początkujący farmer

draegg (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Bardzo ładnie są poprowadzone questy, opisana jest mechanika gry, tradeskillowanie, robienie własnych implantów, itd.

Nawet jak rolluje się Shade'a, który impów nie założy, to wysyłają Cię do innego NPC Shade'a ukrytego w jednym z kontenerów. Dostajesz od niej nano Spirit Siphon, masz użyć na mobie i lootnąć z niego Soul Capsule czy coś takiego. W nagrodę dostajesz Spirita na Leg lepszego niż imp, który składa każda inna profka.

Dawidoff - Clan Atrox Keeper 164/13
Lantea - Clan Nanomage Nano-Technician 170/14
Kleanka - Clan Solitus Shade 116/10
Kleanton - Omni Opifex Agent 206/16

PostNapisane: Pt maja 08, 2015 8:04 am 
Farmer z przyczepką

witam

ja tradycyjnie ponarzekam :D

tradeskiler ma przerąbane teraz, itemki się nie łączą jak należy, trzeba klikać po kilka razy, w shopach kupuje się po kilka na raz trzeba bardzo uważać, przekładanie do plecaków zbugowane chyba, trudno wchodzą, muszę po kilak razy próbować, nie wykluczam jakieś awarii ale przed patchem było ok.

co do startu postaci, komu przeszkadzało że lvl 1 wyszedł na RK,
mogli zrobić taką furtkę dla starych graczy.

pozdrawiam, hej.

PostNapisane: Pt maja 08, 2015 8:22 am 
Początkujący farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Btw: nie uwierzycie kto wrócił do gry po 6 albo 7 latach...

Rtis, wb!

Bardziej po 8-9 latach :D Ciesze się że wróciłem i że w AO coś się dzieje bo wśród gier MMO zdecydowanie najwięcej frajdy miałem grając właśnie w AO i PRK. Na plus dla mnie jest to że ktoś tak leciwą grę stare się ulepszyć i rozwijać aż przyjemnie się czyta oficialne forum gdzie twórcy rozmawiają ze społecznością i informują o swoich planach itp.

Oczywiście pewnie patrze na to troche innaczej niż Ci z was którzy grali więcej w tym czasie, dla mnie do odkrycia są 2 nowe dodatki, cały sprzęt do zmiany itp. Plus jako że mam tylko jedną postać na high level to mogę się spokojnie skoncentrować na Rtisie.

PostNapisane: Pt maja 08, 2015 11:49 am 
Farmer z taczkami

Aj, zmian jest dużo więcej - i nie tylko są Noob-Friendly, ale ogólnie dla weteranów jest ciekawiej:

- W Borealis FT można kupować bronie od ql 1 do 300, tak samo Armory i Memorki (są nawet Modified Yutto). W ogóle dużo rzeczy jest tam dostępne.

- Wszystkie bronie dostępne w sklepach są w wersji 0X0, czyli upgradeniete i nie ma już złomów nikomu niepotrzebnych. Teraz gracz bez problemu nabędzie to, co potrzebuje wg swoich możliwości finansowych czy statystyk.

- Nanotechnik w Nanodecku ma pistolet... i strzela z niego na dystans, przy czym dmg jest bardzo przyjemny.

PostNapisane: Pt maja 08, 2015 2:09 pm 
Doświadczony farmer

Z nowości jest jeszcze whom-pah do PW, CAV . Na razie te 2 odkryłam :)

PostNapisane: So maja 09, 2015 7:16 am 
Farmer z przyczepką

witam

a czy na starcie można do clanu? obszedłem cały teren i nie mogę gościa znaleść:(

pozdro

PostNapisane: So maja 09, 2015 10:13 am 
Początkujący farmer

jasne, stojąc przed wyjściem do ICC, po prawej jest namiot z rekruterami Omni, a za nim, najdalej w prawo, klanowcy.

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: So maja 09, 2015 10:54 am 
Początkujący farmer

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
witam

a czy na starcie można do clanu? obszedłem cały teren i nie mogę gościa znaleść:(

pozdro

Tylko ważne jest żeby wybrać stronę konfliktu zanim odda się ostatni quest "Talk to Vaughn Hammond". Najpierw pomagasz Clannerskim NPC, czyli robisz questa, a dopiero później gadasz z Hammondem, w przeciwnym razie nie dostaniesz Clan Application Form bo NPCe będą Cię uważać za Neutrala. Miałem tak na jednej postaci bo się pospieszyłem.

PostNapisane: So maja 09, 2015 11:42 am 
Farmer z przyczepką

witam

dzięki, właśnie dlatego mam to schrzanione, a maila tam nie ma?

PostNapisane: So maja 09, 2015 12:14 pm 
Początkujący farmer

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
witam

dzięki, właśnie dlatego mam to schrzanione, a maila tam nie ma?

Nie spotkałem się z Mail Terminal w NPE. Prawdopodobnie nie ma, bo dopiero w ICC HQ jest quest od Fia Lou, który zapoznaje Cię z działaniem poczty.

PostNapisane: N maja 10, 2015 8:23 am 
Farmer z taczkami

Heh teraz pewnie lata tam banda znudzonych weterenaów udająca noobów "zapoznając się z zasadami działania poczty". :P

PostNapisane: N maja 10, 2015 9:35 am 
Farmer z przyczepką

witam

no cóż, nie każdy postrzega patch tak pozytywnie, na dzień dzisiejszy jest on bezpośrednią przyczyną odejście 3 graczy (nie mnie) 1 już nie opłacił i 2 zapowiada że nie opłaca więcej, ja mam na długo jeszcze więc szkoda ale coś mi się wydaje że na mnie też już pora, (powinni zrobić coś żeby się nie nudzić a nie zmuszać nas do niechcianego retwinku w dodatku bez logicznej przyczyny, choćby GA na twinkach)

miłego dnia, pozdro, hej.

PostNapisane: N maja 10, 2015 11:08 am 
Farmer z taczkami

zmiana sklepów, tj. dostęp do broni całkiem dobrej oraz armorów dla każdego (bo kosztują po 1m, nie więcej) jest jedną z najważniejszych, jakie dokonano w AO. Wcześniej broń i armor trzeba było wyfarmić albo wydać duże kwoty, by postać jako tako się sprawdzała, a teraz?

Mam keepera, którego zacząłem levelować - armor kosztował 50k credów (Newcomer, levelujący, bez wymagań) a broń 1,2 - i na Heckach w Ely robię dmg 660 w hicie. Impy oczywiście też pre-made ql 125 włożone, więc cała inwestycja w postać, z nanosami włącznie zamknęła się w 12m!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3