Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: XIV rocznica Anarchy Online – Patch 18.8 i nowy silnik Onlin
PostNapisane: Cz cze 25, 2015 4:57 pm 
Farmer z taczkami

Tak, tak, Anarchy Online obchodzi czternaste urodziny i powoli zbliża się do pełnoletności, a być może drugie pokolenie graczy właśnie rozpoczyna przygodę z jedną z najstarszych gier MMORPG na rynku.
Obrazek

Przeglądając historię tego tytułu można zauważyć, jak potężnym krokiem w dziedzinie rozrywki internetowej był wśród ówczesnych gier; po raz pierwszy producent zaproponował graczowi wypróbowanie gry w pełnej krasie przez siedem dni za darmo, jako pierwsza gra oferowała instancjonowaną tresć (misje), unikatowy system tworzenia postaci oraz największe powierzchnie do zwiedzania wypełnione potworami. Rozwój gry od jej początku, czyli od 27 czerwca 2001 roku stanowił ciągłe ulepszanie produktu oraz dodawanie nowych rzeczy dla klientów. Gdzieś w połowie drogi FunCom jednak zaspał i poprzez błędne decyzje oraz niespełnione obietnice, a czasami przez brak jakichkolwiek działań sprawił, że Anarchy Online dla wielu stała się przeszłością. Jednak wielkie tytuły w dobrych rękach potrafią przetrwać wszystko, a nawet stanąć na nogi, ba!, rosnąć nawet wtedy, kiedy wszystko przemawiało przeciw.

Dzisiaj Anarchy Online to nie tylko stara gra – to gra wiekowa, która w rękach nowej ekipy jest niczym wino – z czasem zyskuje. W ostatnich miesiącach ten tytuł przeszedł najpoważniejszą metamorfozę – można powiedzieć, że pod tym względem znów jest pierwsza, bo nikt nie zdecydowałby się na tak ogromne zmiany, gdyby nie zaufanie wiernych graczy – i został odmieniony jak nigdy przedtem, co gracze docenili. I dla FunCom i dla nich zmiany okazały się ważne, ale przede wszystkim trafne.

W sobotę rusza wielka impreza w ICC hostowana przez ARK-ów oraz GridStream Productions, start od godziny 19-tej naszego czasu.

Dzisiaj wchodzi także nowy patch o numerze 18.8 i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wprowadza w życie na server Live Nowy Silnik Graficzny!!!

Oto garść informacji związanych z urodzinami Anarchy Online:

¤ Jeśli opłacisz 3 miesiące abonamentu, otrzymasz 1 miesiąc extra za darmo, a także Luxury Armor Helmet i Puszkę Nano Experience Boost 50%
¤ Opłacając 6 miesięcy, dostaniesz 2 dodatkowe za darmo oraz Luxury Tank Armor i Hełm, i NEB 50%
¤ Kupując 12 miesięcy, otrzymasz 4 miesiące extra oraz cały set Luxury Armor oraz puszkę NEB 50%
¤ Znów Rubi-Ka nawiedzają Desert Nomads i Tinker!
¤ Każdy kto zaloguje się w czasie trwania obchodów rocznicowych może odebrać z Itemstore za darmo Genimedes Personal Jetpack oraz Ballons!

Tytuł: Re: XIV rocznica Anarchy Online – Patch 18.8 i nowy silnik Onlin
PostNapisane: N cze 28, 2015 10:51 am 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Znów Rubi-Ka nawiedzają Desert Nomads i Tinker!

ciekawe czy FC interesuje się grą, nie jest tajemnicą iż sporo graczy zapowiadało
powrót wraz z nowym silnikiem, tymczasem nomadów jest mniej niż połowa tego co zeszłym roku, (przynajmniej w PW, w innych miejscach nie byłem) a w Newland dropi co dziesiąty mobek.

pozdrawiam, cześć.

PostNapisane: N cze 28, 2015 4:00 pm 
Początkujący farmer

Myślę, że wszystko jest OK.

W Mort jest całe mnóstwo nomadów lvl 150-200, właściwie wszędzie tam, gdzie na mapie pojawia się jaśniutki piasek. Normalnie na słońcu się wygrzewają, jak jaszczurki.
w ciągu godziny można z nich zebrać jakieś 20 giftów dla Tinkera. Armor też dropią, choć rzadziej i słabsze QLe, choć i tu nie ma reguły, bo z jednego Nomada 199lvl dropnął mi pad QL270 (w północno zachodnim narożniku).
W PW faktycznie Nomadzi pojawiają się rzadziej (jakieś 1/3 tego, co w Mort), ale chyba nie powinno to dziwić, skoro są to mobki 250-275lvl.

Oczywiście, nie jest to radosny camp fest, urodzinowa celebracja dla wszystkich z 100% droprate. Trochę się trzeba namęczyć zanim się wykampi to, co się chce, ale chyba za bardzo przyzwyczailiśmy się wszyscy do łatwizny z jaką zaopatrujemy dziesiątki altów.

Śmy się rozleniwiliśmy ;)

Kto wie, może jutro spawn poprawią skoro wyłączają serwer (14:30 GMT).

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: N cze 28, 2015 4:18 pm 
Farmer z przyczepką

witam

aha, czyli nomady tylko dla high lvl? początkujący low lvl nie zabije 150-200:)
to wszystko ja wiem, przykładowo byłem dzisiaj w Broken i kampiło 4 engów, 1 MP, i 1 sold, i nie chodzi o łatwiznę, po co mam kampić 250 itemków skoro tylko pady potrzebuję, biłem 5 godzin w PW i mam 1 pada milusio że to łatwizna:D

głownie chodzi o to że przypuszczalnie graczy ma być więcej a wsio okroili, i pytanie czy celowo, czy jak zwykle nie panują nad tym co robią,

PostNapisane: N cze 28, 2015 5:30 pm 
Początkujący farmer

Nie pisałem, że Nomadzi tylko dla high lvl. Na niższych lvlach w innych lokacjach też są.
Oczywiście w dużej mierze padają łupem 220tek szukających sprzętu dla altów albo giftów dla Tinkera - sam tak robiłem.
W powyższym komentarzu skupiłem się na dysproporcji pomiędzy ilością Nomadów z lvl<200 od tych powyżej 200lvlu. Maluchy występują zdecydowanie gęściej. Są miejsca, w których widać przynajmniej 4 białe punkty na minimapie. Po dwóch godzinach kampienia mam pady +14 i +17. Zawsze coś ;)

Fakt, że irytująca jest ilość "action figures" w loocie (a dokładniej dysproporcja pomiędzy nimi a resztą itemów), jednak 220tki mają możliwość kampić PW albo bić Ridera i liczyć na spawn vacuum packed set w inventory. Co FC miało na myśli okaże się jutro wieczorem, po postawieniu serwera (jakiś doraźny patch). Myślę, że mieli wystarczające urwanie głowy z 18.8 i nie skupiali się na na takich detalach, jak częstotliwość spawnu Nomadów w przeliczeniu na domniemaną liczbę powracających graczy ;)

A tak przy okazji - miał ktoś cierpliwość, żeby zebrać gifty i zamienić je na Tinker Tokeny? Ile Tinker ich chce, 250? Ciekaw jestem, co za nie daje.

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: N cze 28, 2015 7:23 pm 
Farmer z przyczepką

za 250 itemkow dostaniesz cały set armora ql 300

PostNapisane: N cze 28, 2015 8:08 pm 
Farmer z przyczepką

jest !

wprowadzili taką nowość, po zabiciu raidera pojawia się karton, trzeba do niego wejść i dostaje się gift, czasem z niego jest set armorka 300.

no super:)

PostNapisane: Wt cze 30, 2015 10:42 pm 
Farmer z taczkami

oceniam zmiany pozytywnie, choć trochę nerwów straciłem przez zepsucie linii 2hb perków na moim enfie, może to naprawią...

Michi potwierdził; prace nad NE będą trwać, w pierwszej kolejności wezmą się za stabilność, następnie za dodawanie efektów i nowych grafik - to jest i logiczne i miłe z ich strony. Wiadomo, stabilność jest kluczem, a tej brakuje NE do tego stopnia, że ja np. zrezygnowałem z NE, choć takie to ładne wszystko, ale co z tego jak pograć nie mogę.

PostNapisane: So lip 04, 2015 4:29 am 
Farmer z przyczepką

To już 14 lat? Szok. W orgu robią sobie ze mnie jaja że jak zaczynałem grać to jeszcze nie nie łysiałem, i coś w tym jest :)

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: So lip 04, 2015 7:49 am 
Farmer z taczkami

Przybyłem, włączyłem AO na max detalach, zobaczyłem, dostałem BS, wywaliłem w pizdu... Nie będę się męczył z konfiguracją i szukaniem przyczyn, bo efekt końcowy nie jest tego wart. Świnie wystartowały i walnęły o glebę u mnie. :P

PostNapisane: So lip 04, 2015 11:19 am 
Farmer z taczkami

mnie ze SweetFX dziala stabilnie i wyglada dużo lepiej - jednak zdarzają się LD, a szkoda, bo wsio wygląda po prostu ładniej.

PostNapisane: Pt lip 10, 2015 3:17 pm 
Farmer Mastah

Zainstalowałem, pograłem z 3 godziny, odinstalowałem. Szczerze stare dziadostwo z nakładką graficzną. Za długa przerwa chyba już.

PostNapisane: Pt lip 10, 2015 6:42 pm 
Farmer z taczkami

a kto Ci kazał taka przerwę robić? I że dziadostwo? Nie rozumiem ludzi, którzy nie raz peany zachwytu nad jakąś grą czynią, a potem nazywają ją szajsowatą albo dziadowską. Chyba że to dziecko grało jak miało 8 lat i teraz dorosło...

Gra jest jaka była, z tym że przez ostatnie zmiany została ulepszona - nowy silnik jest w wersji Beta, cudów wielkich z tego nie zrobią, ulepszą może to i owo, ale to będzie dalej AO takie, jakie ludzie znali - a skoro było dziadowskie, to po co grali? Pisze o tym, bo to już kolejna osoba, której się odwidziało AO, chociaż kiedyś byli cięli w to godzinami.

PostNapisane: So lip 11, 2015 8:18 am 
Farmer z taczkami

Pat nie unoś się, każdy ma prawo krytykować czy zmienić zdanie. Nie odmawiaj ludziom prawa do tego. Faktem jest, że AO bardzo mocno odstaje od obecnych standardów w grach MMO. Osobiście uważam to (w dużej mierze) za zaletę, ale ma to też swoje minusy.
Osobiście nadal będę miał ogromny sentyment do AO, dlatego oszczędziłem sobie jeszcze większego rozczarowania i wywaliłem grę tuż po wystąpieniu pierwszych problemów z konfiguracją. Będę sobie samolubnie hołubił cudowny wizerunek AO z aktywnym PRK z 2006 roku. :P

PostNapisane: So lip 11, 2015 10:43 am 
Farmer z taczkami

Birkart, nie unoszę się tylko mocno zastanawiam, jakie mechanizmy zachodzą w psychice osobnika (o ile jest dorosły - bo dziecko akurat tutaj łatwiej pojąć), który nagle pisze o grze, w którą przegrał parę miesięcy, pisze że dziadostwo. Ja mam takie tytuły, które nazwę dziadowskimi, ale nie grałem w nie więcej niż wynosi czas testowy, czyli parę godzin (w najlepszym przypadku).

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona