Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 15 urodziny: zmiany, darmowe granie, prezenty...
PostNapisane: Wt cze 07, 2016 1:16 pm 
Farmer z taczkami

Anarchy Online 27 czerwca będzie obchodzić 15 urodziny! Ale ten czas leci! Tak się składa, że dokładnie rok temu Michizure, dyrektor kreatywny, wprowadził w życie patch 18.7 zmieniający diametralnie tysiące rzeczy w grze, głównie balans nanoprogramów i ich działanie dla wszystkich profesji. Teraz czas na kolejny krok, ale po kolei.

Obrazek

Darmowe granie dla wszystkich!

Każde konto, które jest w dobrej relacji z FunCom (czyli nie jest zbanowane) będzie dostępne do zalogowania się na tydzień przed rocznicą, tj 27 czerwca, za darmo, bez konieczności odmrażania, a nawet wprowadzania danych do płatności! Po prostu, włączasz grę i się logujesz, jakbyś miał opłaconą grę! Opcja będzie dostępna tylko przez tydzień, więc warto wstrzelić się w te okienko!

z ftp można korzystać od 23 czerwca do 11 lipca!!!

Tinker i Desert Nomady

Jak co roku, na pustynię przybędą Desert Nomady, którzy zechcą pozbyć się Tinkera. Cała akcja będzie miała miejsce w Newland Desert tuż przy portalach. Po przekazaniu przedmiotów Tinkerowi i pomocy w obronieniu go przed Desert Nomadami, gracz otrzyma ql 300 Desert Nomad Armor. Pojawi się także wielki prezent, przez który można przejść i otrzymać jakiś specjalny przedmiot.

Dla twardszych graczy w paru miejscach Rubi-Ka pojawią się Elite Nomads: osobniki te mogą zrzucić coś ekstra ze swojej puli rzeczy!

Zmiany w Notum Wars

W końcu! W Końcu! Michizure dawno temu obiecał pewne zmiany w najstarszym dodatku do gry, czyli Notum Wars. Jedną z planowanej serii było zwiększenie obrażeń i zdrowia wież na polach, drugą z kolei były obszerne zmiany w działaniu nanoprogramów. Trzeci etap balansu sprawi, że to organizacja decyduje, o której pola będą otwarte na atak. Gracze wybierają „okienko” i zawsze, każdego dnia, w określonych godzinach (zawsze będą to 2 godziny) pole będzie otwarte na atak. Ma to na celu wyeliminowanie sytuacji, w której dana organizacja traci pole w środku nocy, kiedy wszyscy śpią.

Zmiany w rozgrywce

Następny patch wchodzący na testlive będzie zawierał poważną serię zmian balansujących profesje na całym przekroju levelów. Będzie to dotyczyło przede wszystkim nanosów, ale i perki nie obejdą się bez zmian.

Tytuł: Re: 15 urodziny: zmiany, darmowe granie, prezenty...
PostNapisane: Cz cze 30, 2016 10:52 am 
Początkujący farmer

Chciałem skorzystać z darmowego grania na dawnym koncie, jednakże po zainstalowaniu gry i próbie opdalenia wyskoczył komunikat że brakuje mi DX9 i gra nie ruszy.
Na windzie 10 nie idzie wprost zainstalować DX9 (bo i poco się cofać?).
Jak uruchomić obecnie AO na Win10?

PostNapisane: Cz cze 30, 2016 2:02 pm 
Farmer z taczkami

Niestety, nie mogę ci pomóc - kiedyś wyczytałem, że instalowanie pojedynczych bibliotek może pomóc. Albo faktycznie spróbuj zainstalować DX9, aby mieć brakujące elementy.

PostNapisane: Cz cze 30, 2016 10:31 pm 
Początkujący farmer

Dzięki.
Poszukałem trochę (wcześniej napisałem praktycznie na pałę) i znalazłem.
Wystarczy pobrać instalator DX9 offline jak na przykład tu:http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Program,Windows,12667.html
i po zainstalowaniu z rozpakowanego archiwum idzie odpalić AO na Windows 10 :)
Dodam że instalator ze strony Microsoftu nie pozwala na to, zgłasza komunikat o nie możności instalacji DX9 w Windows 10 :)

Ostatnio edytowano Cz cze 30, 2016 10:59 pm przez Kerostat, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz cze 30, 2016 10:57 pm 
Początkujący farmer

Gdzie i jak mogę obecnie uzyskać kontakt ze społecznością z PRK?

PostNapisane: Pt lip 01, 2016 9:04 am 
Farmer z taczkami

kiedy jesteś online, wpisz /tell piwko !Join

I tak nas spotkasz :)

PostNapisane: Pt lip 01, 2016 10:29 pm 
Początkujący farmer

Dodatkowe info na temat grania na Windows 10, należy uruchomić AO w trybie zgodności z Windows XP.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]