Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: agro
PostNapisane: Pt cze 04, 2010 12:08 pm 
Farmer z przyczepką

witam

mam problem na engu z agro, wygląda to mniej więcej, tak, obecnie mam 220/12/i trochę resa, ale problem już był na około 210
nie mam nic specjalnego , armor arith, symby 250 (na 1050 abi) pistole enga DB
na misjach Inf lepiej agruję od mongolującego enfa :D w team są dobrzy DD a i tak mobki mnie "lubią", solo jest to samo, żadne trimery nie pomagają, pety bufnięte na max, biją naprawdę dobrze (mały 5,5 crit, drona 6,5) średnio po 3-4-5K, a i tak ja mam agro, pomimo ze nie mam armoru na dmg (to tradeskiler) nawet itemkow na dmg nie mam dobrych, aha, pasek oczywiście ful def

czy ktoś może coś podpowiedzieć? z góry dziękuję za dyskusję na ww temat.

Tytuł: Re: agro
PostNapisane: Pt cze 04, 2010 1:19 pm 
Farmer z taczkami

jak solowalem engiem, to w momencie kiedy przebijalem agro petow, przestawalem atakowac. pamietaj o full buffach na pety (issos [?] itd)

PostNapisane: Pt cze 04, 2010 4:04 pm 
Doświadczony farmer

proponuje full def i blind aure ,ISOTOS na petach i trymery do dmgu dla obu ewentualnie trymer tauntujacy dla kurczaka
tak jak zenek napisal, lapiesz agro to przestan bic i tyle ale osobiscie wolalem wersje z kokonem i push dmg :p

PostNapisane: Pt cze 04, 2010 5:05 pm 
Farmer małorolny

POdobno coś po ostatnich paczach dzieje się z agro. Sam nie wiem bo atakuje tylko omniaków.
http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=576268

PostNapisane: N cze 06, 2010 10:04 am 
Farmer z przyczepką

witam

bardzo ciekawa sprawa, zauważyłem że jak nie zmieniam nazw petów jest normalnie,
pewnie coś pochrzanili w ostatnich patchach, jak lvlowałem do 207 jakiś czas temu było ok, przykładowo, nazwę pety> Prisonery prawie cały czas atakują mnie, gen na spawnach ze mnie nie schodzi, uciekam a ten uparcie lata za mną, pety przejmą agro może kilka razy i to nie na długo, jak nie zmieniam nazw petów bijąc Prisonery nie nadążam leczyć
pety, złapę agro to pobiegam troszkę i pety przejmują, podobnie na spawnach, oczywiście agruję genka, ale pety często przejmują i na wystarczająco długo by się cocon odświeżył.

ps: co do blinda to w moby wchodzi bardzo rzadko i na bardzo krótko, nie mam pojęcie czy tak ma być.

PostNapisane: N cze 06, 2010 6:05 pm 
Doświadczony farmer

W moby wchodzi zawsze (ma 100% szansy), ale po 1 sek ma 100% break on damage wiec w zasadzie nie ma sensu rzucać tego na moba któryjest bity.

Bo nam sie k... nie chce kazdemu odpowiadac na debilne pytania.

PostNapisane: N cze 06, 2010 9:43 pm 
Doświadczony farmer

jak cie tluka to dusisz macro /pet follow i castujesz blind , nie wiem jak teraz ale kiedys wchodzil zawsze i we wszystko z wyjatkiem bossow , fakt ze 100% break on dmg jednak nie raz ratowal mi tylek

PostNapisane: Pn cze 07, 2010 9:41 am 
Farmer z przyczepką

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
nie wiem jak teraz ale kiedys wchodzil zawsze i we wszystko z wyjatkiem bossow

ano po 1 nie wchodzi dobrze, ale nawet gdyby to wchodzi na 1 sekundę, nie przesadzam, obrazowo to się pojawia w NCU moba i natychmiast znika, chyba nawet nie trwa 1 sec.

PostNapisane: Cz cze 10, 2010 10:53 pm 
Początkujący farmer

A masz Trimmer - Increase Aggressiveness ql 200 i Trimmer - Positive Aggressive-Defensive ql 100, ten drugi zawsze daje, pierwszy tylko jak chce żeby pety aggro trzymały, zawsze puszczam pierwsze pety a sam po chwili spokojnie bije, perki bardzo powoli, choć nie wiem jak jest to zmienili w ostatnich pathach, sam mam Augmented Master Engineer Pistol + Ofab Peregrine Mk 6 ql 300 i nie brałem aggro petom jak tak robiłem

Dexdoceer - doc 150
Gwardia Honorowa
TomekDex - gimp MA 141
Frooby:
Dexfixeer - fix 200, full def, full speed
Dextradeer - trader 30 tower twink
Dextruktor - engi 100 fore twink niestety froob

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]