Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 220 z hammer + Zset
PostNapisane: N lut 28, 2016 4:35 am 
Farmer z przyczepką

witam

czy ktoś testował taki układ?
z 2x Zset mam dużo defa ale mądry gracz spokojnie mnie zabija, po prostu zabija mi peta leczącego 2 x i po mnie, mój pet nie ma na tyle dmg żeby go szybko zabić, czyli jednych bije a innych nie z braku dmg, ciekawi mnie czy 1 młotek by pomógł i czy brak 1 tarczy
nie będzie powodował ze ja będę szybko ginąć, w sumie tak myślę ze nie chodzi o bardzo duży dmg tylko żeby petowi pomóc, a może jest jakaś alternatywa na 1hb ze swapowaniem, choć 1hb mp ma licho niestety, ale jakby policzyć perki z 1hb + jakiś brawl i fast atak wydaje mi się że warto nad tym pomyśleć i poszukać jakiegoś weaponu.

dziękuję.

Tytuł: Re: 220 z hammer + Zset
PostNapisane: So mar 05, 2016 8:58 am 
Wanna-Be Farmer

Cześć,
nie grałem nigdy MP ale z moich obserwacji wynika, że najlepiej w PVP radzili sobie gracze albo z 2 tarczami albo z laską. Co do defensywy to moim zdaniem nie jest w ogole potrzebna odkad MP ma "Sacrificial Shielding" dajaca mu cale 20s niesmiertelnosci. Laska daje zdaje sie offense dla petow, nie wiem dokladnie jak dziala ale mnie pety bily strasznie silnie i szybko. Do tego dorzuce jeszcze wpomniane wczesniej stunowanie "Curse of Chronos" i "Nano Shutdown" - pozwola Ci robic co chcesz z przeciwnikiem (musisz rowniez pamietac ze stunowanie nie dziala na adva i ma).

Tytuł: Re: 220 z hammer + Zset
PostNapisane: So mar 05, 2016 6:57 pm 
Farmer z przyczepką

witam

jeżeli miałbym zrezygnować z tarcz na rzecz laski to już wolę 2 młotki 1hb lub weap na bow z aimed shotem, 800 def z 1 tarczy to bardzo dużo i taki układ z weap wydaje się całkiem całkiem, na razie nie mam młotka z bista więc nie wiem jak to wyjdzie.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]