Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: drama - free newz (więc szkoda oczu psuć)
PostNapisane: Pt sty 08, 2010 1:05 pm 
Farmer z taczkami

Ajs jak zaczynales grac szejdem, dobrze wiedziales kim zaczynasz grac i jakie ma + i -.
Moze jeszcze poplaczecie troche na forum i dadza wam symby? W sumie nie zdziwilbym sie...

Edit: Jeszcze jedno, co to znaczy ze CL nalezy sie szejdowi jak psu kosc?
To jest mmorpg, nie kazda profesja moze miec wszystko. Chcesz nosic db branze? Prosze bardzo, jezeli nie chcesz zeby byla oe, zaloz cl glowe ... Jezeli nie - twoj wybor.

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 1:25 pm 
Pr0 Farmer

Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ajs jak zaczynales grac szejdem, dobrze wiedziales kim zaczynasz grac i jakie ma + i -.
Moze jeszcze poplaczecie troche na forum i dadza wam symby? W sumie nie zdziwilbym sie...

Edit: Jeszcze jedno, co to znaczy ze CL nalezy sie szejdowi jak psu kosc?
To jest mmorpg, nie kazda profesja moze miec wszystko. Chcesz nosic db branze? Prosze bardzo, jezeli nie chcesz zeby byla oe, zaloz cl glowe ... Jezeli nie - twoj wybor.

To może, Zeniu, jak będziesz kiedyś grać dockiem jeszcze to dobrowolnie zrezygnuszesz np. z nowych nanosów z DB albo APF? Przecież gdy zaczynałeś grać to ich nie było ... Możesz sobie też wsadzić w łeb jakiś implant z CL żeby zobaczyć jak to fajnie go mieć :)

Co do tokenboardów to oczywiste, że się shadom należą. Przecież WSZYSCY oprócz shadów je mają. Gdyby to był jakis unique item, który miałaby jedna klasa albo coś to okej ale tokeny mają wszyscy. Poza tym gdy projektowano shady to nie było jeszcze zabawek w stylu db bracek, których zwyczajnie nie da się utrzymać bez OE bez boarda, chyba, że się staje na głowie wkładając nikomu nie potrzebny sprzęt do cl/abilek.

Co do implantów i symbiantów to zawsze popierałem ten pomysł, żeby shadesy je dostały. Spirity się nie sprawdziły, zarówno na niskich lvl gdzie dobijają je level locki, jak i na wysokich gdzie zmorą jest brak kombinowanych statsów (aao/aad i inne konfiguracje).

Generalnie koncepcja shade jakoś FC nie wyszła. Miało być coś fajnego i odmiennego a wyszła kaszanka. W dodatku to kaszaniarstwo się stopniowo pogłębiało wraz z wprowadzaniem nowych zabawek wymagających CL, stosunkowo mniejszych bonusów do ar z resarczy niż dostali inni, coraz większych problemów z robieniem sensownego DD tip. itd.

FC nie miało nigdy dobrego pomysłu na shadesa i nadal go nie ma. W tej sytuacji najprostszym rozwiązaniem rpoblemu jest zrobić tak jak ze wszystkimi; dać TB i, mam nadzieję, implanty + infantry symbki. Oczywiście jako posiadacz shada (którym nie gram i nie będę grać) wolałbym jakieś niesamowite szejd - onlii - unique - omgitsoverpowered-nodrop-supah itemy wkładane na neck czy tam jeszcze gdzieś gdzie słońce nie dochodzi ale chłopaki z FC nic takiego nie są w stanie wymyślić bez komplenego spierniczenia sprawy więc cieszę się, że chłopaki na szejdach będą miały chociaż boardy do zabawy.

Z punktu widzenia innych graczy te boardy nie mają znaczenia, raptem chyba 20 ar różnicy, co nie powinno zbyt wiele zmienić w pvp a pvm jakie jest to każdy wie, chyba że nie ma na klawiaturze "q" a na pasku "follow/afk" makra, więc dopiero z czasem to do niego dojdzie.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 1:34 pm 
Farmer z taczkami

ale dlaczego ja mam z czegokolwiek rezygnowac?

Koncepcja szejda od poczatku byla taka, a nie inna.
Po pewnym czasie, kilka osob odkrylo MR i to, ze szejd moze byc niezlym koksem w pvp.
Narobilo sie tego setki, po czym zaczal sie cry na forum, bo okazalo sie, ze 99% z nich nie ma pojecia jak grac...

W przeciwienstwie do Ciebie Ajs, ja mam duze doswiadczenie w tl7 pvp. Szejd dostanie mega kopa, jezeli dla niektorych byl juz ciezki do ubicia, to teraz bedzie to graniczylo z cudem. I to jest wlasnie balance wedlug FC.

edit: co do tego jak szejd jest strasznie znerfiony /tell babek DUEL PLOX!

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 2:05 pm 
Pr0 Farmer

Mega kopa w pvp dzięki 20 więcej aao/aad z boarda? :lol:

Ludzie mają w d... to aao/aad, i tak na potęgę rolują atroxy. Chodzi o CL i conceala.

Co do Kebaba to ciężko się wypowiadac, nigdy w życiu nie robiłem tl7 duela ale na bs jak farmiłem vp na cracie to gdy go widziałem wyglądało to tak; pet attack, nuke, nuke, nuke i może do tego frytki?

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 2:07 pm 
NoLife

Zenek, ale tak juz jest. Ludzie jecza to im FC daje. Jak nie jeczysz to nic Ci nie dadza. Wyjatkiem jest Adv. To wlasnie jemu jakims cudem sie wszystko nalezy jak psu kosc :P

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 2:17 pm 
Pr0 Farmer

Z tego co widziałem to tylko na forum advych nie ma info jakie nowe zabaweczki dostaną więc chyba FC chce stopniowo dozować info, żeby zazdrośników z innych profesji ch...j nie strzelił i krew nie zalała :lol:

Z pewnością będzie łatwiej załadować full auto.

Patrząc po zmianach wśród innych profesji np. na tl5 jeżeli advy zostanie tak jak jest a enf dostanie takie "plusy ujemne" jak to zapowiadają to nie bardzo będzie się opłacało q wciskac na enfie bo szkoda klawiatury zużywać :roll:

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 2:25 pm 
Pr0 Farmer

a niech im dadzą boardy, niech im dadza symby... who cares :P (nie licząc Ajsa :P)

właściwie to po co się fc męczy z jakimś rebalansowanie...
update characters_table set profession=adv where profession != adv
będzie szybciej i będzie balans :P

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 2:43 pm 
NoLife

Advy jako jedyna profesja przetrwa 2012 :P

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 3:07 pm 
Farmer z taczkami

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Zenek, ale tak juz jest. Ludzie jecza to im FC daje. Jak nie jeczysz to nic Ci nie dadza. Wyjatkiem jest Adv. To wlasnie jemu jakims cudem sie wszystko nalezy jak psu kosc :P

no i wlasnie o to mi chodzi...

ciekawe kiedy bedzie cry o to, ze atrox nie ma w standardzie damskiej wersji (nie mowie, o troxach w stringach...)

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 4:22 pm 
Sołtys

ja tam robilem shada wlasnie dlatego ze nie ma tokenboarda , chyba czas na reroll ;/

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 7:53 pm 
Doświadczony farmer

problemem troxow jest niskie Int i Psyych, gdyby FC w rebalansie uwzglednilo dolozenie z 300 skilla to moj sold by nosil alpha symby full set a twoj szejd mialby bracke bez oe
co do rezygnowania z db nanosow i takich tam pierdol ktorych cytowac nie ma sensu, ajs szejd tez je ma, agent rowniez i sold tak samo ale kazda z tych profesji musi cos poswiecic zeby moc je kastowac wiec nie wiem co te nano maja wspolnego z "gief board nau!plx"

PostNapisane: Pt sty 08, 2010 8:05 pm 
Farmer małorolny

Tło muzyczne :wink:

Pozdrawiam

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2