Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: pvp 14
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 5:06 pm 
Farmer z przyczepką

witam

jaka broń na 14 lvlu frob? neleb upgrade czy pump? tu jest trochę problem czy bronimy czy atakujemy
ale głownie chodzi o roty, na tak małym lewelu to się długo zrzuca więc z
pumpem rotujemy i bijemy z daleka bo zdecydowana większość na tl1 ma broń mele
czyli neleba więc mnie nie sięga, powiedzmy że druga strona tez ma roty, no ale co mi tym zrobi jak ja go sięgnę a on mnie nie, poza tym na korzyść pumpa przemawia sposób walki
czyli możemy gonić , uciekać zadając dmg, nawet jak mnie trader drainie to skorzystam z grafta i mam przewagę, może się mylę bo nie mam na razie twinka tl1 ale biłem się na tl 3 nie raz i widzę sporą przewagę profesji mez/rot. (ba! nawet na 170 adv najsłabsza strona to właśnie roty)

a więc proszę o rady jak to widzicie, dzięki.

ps: bo tak, jak bronimy pola to mamy przewagę gdyż mamy 1 min, a więc to my pierwsi możemy rzucić draina, ale taka mała dygresja, bo przy obecnych apteczkach my już jesteśmy wydrainowani, i aż tak wielkiej różnicy nie ma kto pierwszy, ale z rotem co innego, wchodzę > rotuje > biję drainuję: w tym czasie przeciwnik stara się raczej uwolnić z rota niż myśli o drainowaniu, a jak stara się drainować ja to widzę i mogę odejść a on traci cenny czas, w każdym razie to ja dyktuję warunki walki a to jest ogromna przewaga.

Tytuł: Re: pvp 14
PostNapisane: Wt lip 10, 2012 9:44 am 
Farmer z przyczepką

witam

widzę że nie ma zainteresowania tematem a więc może dalsze info Was zaciekawi

dałem mu arbalesta 100, pochłania masę ncu bo trzeba UA i TTS żeby nie był oe
na drainach które postawie self.

ale:
tradkiem 37 solne Aziego tylko i wyłącznie na dystans, i tutaj widzę podobnie,
biłem gota tym 14 i z bliska nie ma szans, a rot mały wchodzi mu bez problemów.

dziękuję za uwagę, hej.

PostNapisane: Śr lip 11, 2012 6:26 pm 
Farmer z przyczepką

Neleb. Kombinowałem z róznymi broniami na tym lvl i wszystko inne było do dupy. Neleb bije najmocniej, najszybciej, nawet jak ci drainy posadzą. Do obrony pola bierzesz Notum Overload, wsadasz kolesiowi 2x drainy z bezpiecznej odległości i jest po frytkach. Dodatkowy bonus to ze dzieki niemu ci się nano nie kończy.

Pump jest niestety słabiuteńki w porównaniu , jak ktoś ma dobrego twinka i hot, ciężko jest się przez to przebić. Przewagą zasięgu się nie ma co podniecać bo obrażenia potrafią być jednocyfrowe. :)

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: So lut 15, 2014 9:43 am 
Farmer z przyczepką

witam ponownie w temacie

a co powiecie na shattergun + ofab na pistol, pistola nie trza twinkować bo taki ql 25 ewentualnie 50 założy bez wydawania IP.

i takie pytanko: wyrobił 501 CL (czyli memki ai + 157), będzie miał sporo ncu więc mochy spokojnie, czy nie lepiej dać armor do broni a nie nanoskile? przykładowo CC 58 6 cześci, stracę 42 nanoskili ale zyskam to co nie da rady podnieść drainami, czyli burst, fling, natomiast drainy i tak będą w miarę wysokie, te 42 nie robi aż tak znacznej różnicy, mogę się mylić ale tak mi wychodzi.

dzięki za rady, hej.

PostNapisane: Pn lut 17, 2014 8:51 pm 
Farmer z taczkami

Tatko, ja nie wiem jak teraz z modą na lowbie PVP, ale zrezygnowałem z tego, bo za bardzo zależne od OSB, co mnie w ogóle nie kręci - wiem, że da się wyciągnąć około 470 NCU na tym lvl bez kosmicznego twinkowania (choć i to wcale łatwe nie jest) ale 501 wydaje się bardzo nierealne... A nawet jeśli, to o tych broniach wiele nie powiem, bo ich nie znam.

PostNapisane: Wt lut 18, 2014 11:41 am 
Farmer z przyczepką

witam

jak policzyłem da się zrobić nawet 506CL, ale największy problem to wykampeinie
małego smugglersa 18-22, natomiast ja zrobie 501 na 100% przechodząc do omni i
używając back na cl, i tu znowu problemy ale tylko ja, bo nie dałem w sense nic IP,
a więc mogę użyć ql 44 ale jego nie mam, w taki razie zostaje mniejszy na na 2 CL
co niesie za sobą dodanie IP w tutoring (20 pkt) nie będę dodawać jeżeli wykampie choć 1 szt smugglersa dającego 2 CL,

co do broni, opinie są różne, nawet bardzo, chodzi pvp z traderem, czy tak wysoka
broń nie wejdzie za bardzo w oe, i tu proszę o rady, czy broń mająca dmg 150-200 w oe
powiedzmy nawet 25% ale podparta drugą 30-40 dmg z burstem i flingiem nie wchodzącą
w oe, nie będzie lepsza od pumpa (dmg 1-330)

generalnie chcę powalczyć ranget, uważam że wtedy mam szansę walczyć z wieloma graczami na raz, bo 15 latają z bronią mele a ja mając ranget będę rotować, na tak małym lvlu raczej trudno im będzie zrzucić, tym bardziej tym tylko zrotowanym.

dziękuję, hej.

PostNapisane: Pt lut 21, 2014 3:11 pm 
Farmer z przyczepką

witam

przy okazji taki temat, no bo traderzy 15 walczą wręcz więc...

a ile by trza mieć resist żeby przynajmniej 1 draina uniknąć, no bo przy dużej ilości ncu
można by się pokusić o bufki 142 + 40, plus powiedzmy może ze 150 baza, czyli
byłaby szansa nawet na około 400, ale czy to wystarczy?

z góry dzięki za udział w dyskusji, hej.

PostNapisane: Pt lut 21, 2014 3:54 pm 
Początkujący farmer

Pat ty piszesz o 470 NCU a Tata o 501 CL (potrzebne do założenia memek z S7, tych co dają po 64NCU i dodatkowo +5 do każdego typu damage).

Ja tam na maluchach i pvp maluchów kompletnie się nie znam. Nie podoba mi się "konieczność" zbierania masy OSB a bez tego nie ma szans ...

A i jeszcze ruuuuuuun speeeeeeed :x Nienawidzę poruszać się maluchami (najlepiej eng do teamu i warpować po kolejnych miejscach kitowania) :D

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]