Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Halloween 2015, Piramida i darmowe granie!!!
PostNapisane: N paź 25, 2015 9:37 am 
Farmer z taczkami

Nadchodzi Halloween! Od 27 października do 17 listopada będą trwały na Rubi-Ka uroczystości związane z corocznym świętem, i Michizure przygotował na tę okoliczność BARDZO ciekawe rzeczy.

Piramida

Dla 6 odważnych otwarto drzwi The Pyramid w Home. Instancja jest trudna, ale daje też świetne przedmioty, m.in. upgrade do BeastArmor oraz nowe HUDy oraz pamięci NCU. Aby wejść do Piramidy, trzeba spełnić jeden z warunków: mieć ukończony quest Guarding the Source, linię Xan Quest albo mieć na sobie Stellar/Base/Activated Nanodeck.

Anarchy Online DARMOWE!

Tak, TAK! W końcu! Na czas świętowania, każde konto zamrożone/nie opłacone może zostać aktywowane ZA DARMO, aby wziąć udział w Halloween 2015!

Tytuł: Re: Halloween 2015, Piramida i darmowe granie!!!
PostNapisane: N paź 25, 2015 1:08 pm 
Farmer z taczkami

LINK do statów

Tak prezentuje się nowy Awekened Beast Armor.

PostNapisane: Śr paź 28, 2015 9:16 am 
Farmer z taczkami

FunCom rozwiązało darmowe granie genialnie - nie trzeba dodawać karty, odmrażać konta, zmieniać danych, po prostu patchujecie grę i się logujecie, bez względu na to co jest w Account Status :)

8) 8) 8)

PostNapisane: Śr paź 28, 2015 12:13 pm 
Początkujący farmer

Może w końcu znaleźli sposób na odmrożenie konta za pomocą GRACE ?

... i dwa alty na RK4 ;)

PostNapisane: Wt lis 03, 2015 2:24 pm 
Doświadczony farmer

Odmrożenie nie, ale w czasie gdy możesz grac za free nic nie stoi na przeszkodzie aby za pomocą grace konto opłacić.

PostNapisane: Pn lis 09, 2015 12:12 am 
Farmer z taczkami

Dłuższe, konstruktywne, naszekanko...

Wprowadzono dużo ciekawych zmian - i bardzo dobrze, bo pokazuje to, iż ekipie w FunCom zależy, aby coś z grą zrobić i przekształcić ją w produkt bardziej dostępny a zarazem zbalansowany, ale czasami takie zmiany ciągną za sobą - zwłaszcza w grze o tak rozbudowanej mechanice - wielkie różnice i ogarnąłby t ktoś, kto ma doskonały pogląd na przekrój całego PVP, począwszy od level 1 do 220. A tak najwyraźniej nie jest.

Od początku:

Jedną z głównych zmian w PvP było wy****nie agenta do gankmaszyny, która na dodatek zrobi to skutecznie przez nowe stuny i ultra szybkie perki. Agent już na lvl 170 potrafi, i co gorsze, robi to, zapierdzielić postać 200 na BSie w 5 sekund, a w przypadku kiedy to nie wyjdzie, ucieknie nieruszony dzięki nanoskowi Escape. Jak to piszą, i co jest prawdą, w tłumie taki agent pada szybko, ale co z tego, skoro na BS200 rzadko tłumy można spotkać, a w duelu rzeczy mają się jeszcze gorzej. Czyli z dobrej postaci zrobili najlepszą, bez zagrożenia, takiego realnego, innych profesji.

Moje wszystkie twinki straciły wartość - oczywiście, to rzecz subiektywna, bo nikt mi nie kazał robić pokracznych postaci, jednakże przez patchem 18.6 moje buildy dawały radę, zwłaszcza enf na 150 - teraz, dzięki zmianom praktycznie każdej klasy, a przede wszystkim enfa nano do DMG Type (a moj enf był pogromcą enfów i keeperów), FC zaczęło faworyzować dual-wield, bo daje to jednostkowo mniejszy dmg ale przez większą częstotliwość ciosów, ogólnie znacznie większy dmg output. Podobnie ma się sytuacja na lvl 200, gdzie mój 2hb enf teraz jest po prostu śmieszny w single hicie, a każdy enf zjada moje 30k hp błyskawicznie.

Zmiany na 150 są też widoczne z innego względu - adv pozyskał duży buff do HP w formie Lizard... cóż, teraz nie da się go ubić - a niepodzielnie rządzą (wciąż) MA, Agenci i MP. Odnośnie MA - Zazen Stance to coś niebywałego - i aż śmieszne, że Sold dostał nowe atrybuty w perkach deevade, ale co z tego jak jakikolwiek dmg soldowski jest outhealowany.

I tutaj widać, jak głęboko został sold zepchany w PvP - na 150 jest prawie bezużyteczny, na lvl 200 może straszyć enfa albo keepera (enfa akurat najmniej), ewentualnie cratę.

Jak widzę, od dawna, FC nie potrafi zauważyć pewnych zależności pomiędzy możliwościami twinku postaci w doborze broni a jej efektywnością: sold nadal nie ma Burst w symbie r.arm - ani większych dodatków do FA, co z automatu blokuje twakowanie lepszej broni i kończy się na zabawnym dmg (450 hit na 150 lvl, 600 na lvl 200). Sold ogólnie jest przewalony do duelów - nic nie trafiasz, a skończy się AMS i po zabawie.

Nie inaczej jest z engiem - o ile soldów sobie mogę klepać jako tako i tradka czasami, tak reszta jest daleko poza zasięgiem: nawet adv, którego przed patchem mogłem czasami ubić, teraz jest nieosiągalny - duele całkowicie odpadają, bo zgarniam takie hity, że nie da rady odczekać na zejście defensyw Adva/Ma/Shade.

I na koniec - gdybym miał chęci, rolnąłbym agenta i po sprawie, ale kolejny grind ze wszystkim, czy to na lvl 150 (mniejszy) czy na 200 odpada, bo aż się boję, co znowu namieszają.

I dochodzi do tego PVM. Rolnąłem Shade, chciałem skończyć solda, ludzi w orgu brak do czegokolwiek sensownego na większą skalę, a FC dowala piramidę i rozwadnia teamy, które są z rzadka dostępne na stare rzeczy: i tak nie mam DB-Q, Arida, Beast, Piramidy itd na 2 postaciach, a do tego gdzieś brakuje AI leveli, kasy itd... farma, farma, farma a nie ma z kim. Jest darmowy czas grania, siedzę na LFT kilka dni na jedną z tych rzeczy i tylko raz do piramidy wyskoczyłem zgimpionym soldem. No grać się odechciewa kiedy to, co sprawi że granie będzie przyjemne jest nieosiągalne.

PostNapisane: Pn lis 09, 2015 8:44 am 
Farmer z przyczepką

witam

Pat, u nas Rafał (Darnoy) robi cały czas to o czym piszesz, Piramide, DB3, DB2 na bufka,
Zody robimy czasem, biodome także, Arida tera z robi się solo, tylko 3 razy nedujesz pomocy, Jaca często gra na triplu, solo sobie jedzie infy, robi także questy o ile wiem, a poza tym to na Ts jest wesoło, masz namiary to właź, wieczorkiem zawsze ktoś jest,

176.122.224.226
hasło znasz, kanał anarchy

pozdrawiam, hej:)

ps: Cukier, Mrówa wrócili. często jest nas dość sporo

Ostatnio edytowano Śr lis 11, 2015 9:11 am przez Tata100, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn lis 09, 2015 11:13 am 
Doświadczony farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
I dochodzi do tego PVM. Rolnąłem Shade, chciałem skończyć solda, ludzi w orgu brak do czegokolwiek sensownego na większą skalę, a FC dowala piramidę i rozwadnia teamy, które są z rzadka dostępne na stare rzeczy: i tak nie mam DB-Q, Arida, Beast, Piramidy itd na 2 postaciach, a do tego gdzieś brakuje AI leveli, kasy itd... farma, farma, farma a nie ma z kim. Jest darmowy czas grania, siedzę na LFT kilka dni na jedną z tych rzeczy i tylko raz do piramidy wyskoczyłem zgimpionym soldem. No grać się odechciewa kiedy to, co sprawi że granie będzie przyjemne jest nieosiągalne.

Brak ludzi w org ale DB quest do informanta można zrobić we 2, arid można w pojedynkę . Rtis na alcie tez pewnie będzie robić ten q. Piramida ... tylko raz poszedłes a przynajmniej 2 razy odmówiłeś. Pat trudno jest Ci pomoc jesli o te pomoc nie poprosisz lub gdy nie powiesz z czym sobie nie poradzisz.

PostNapisane: So lis 14, 2015 12:36 pm 
Początkujący farmer

Podstawa to TeamSpeak :D
Na kanale który podał Tata prawie codziennie jest od 3-4 do 6-8 osób. Najwięcej Clanów ale zdarzają się Omniaczki i 1 Neutral (ja).

Często robimy różne rzeczy razem wg. zasady nikt nikogo do niczego nie zmusza ale staramy sobie nawzajem pomagać zarówno w różnych questach, farmieniu itemków a od czasu do czasu jak kilka osób wyrazi taką chęć to rolujemy nowe alty i powerlevelujemy je.

Teamspeak ma dwie duże zalety:
1. Zabija nudę bo np w trakcie kite'owania hecków można pogadać nawet o d... maryni.
2. W wielu instancjach dzięki teamspeakowi dużo szybciej i skuteczniej ustalamy kto co robi, co bić co mezować itp.

Efekt jest taki że dowolnego zoda lub TNH robimy na luzie w 3-4 osoby (jak trzeba to nawet we 2) a Bestie ubijamy w 5-6 osób (nawet wczoraj)

Nie gryziemy :D wejdź, zagadaj, mam nadzieję że Ci się spodoba.

PostNapisane: Pn lis 16, 2015 2:40 pm 
Doświadczony farmer

Awi (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Teamspeak ma dwie duże zalety:
1. Zabija nudę bo np w trakcie kite'owania hecków można pogadać nawet o d... maryni.
2. W wielu instancjach dzięki teamspeakowi dużo szybciej i skuteczniej ustalamy kto co robi, co bić co mezować itp.

Efekt jest taki że dowolnego zoda lub TNH robimy na luzie w 3-4 osoby (jak trzeba to nawet we 2) a Bestie ubijamy w 5-6 osób (nawet wczoraj)

Nie gryziemy :D wejdź, zagadaj, mam nadzieję że Ci się spodoba.

Np kto ma leczyć, kto mezzowac? ;)

PostNapisane: Pn gru 07, 2015 12:22 pm 
Farmer z przyczepką

Trochę pograłem w Haloween. Michizure i jego ekipa robią świetną robotę ulepszając grę, ale niestety błędy popełniane przez poprzedników są już nieodwracalne. Społeczność PvP w AO się rozpadła.

Notum Wars jest obecnie jakąś parodią - w dawnych lepszych czasach NW się sprowadzało do rywalizacji wyżyłowanych twinkerów którzy mieli ogromną wiedzę o grze. Dzisiaj się w to bawią ludzie których stać na opłacanie 12 kont i spędzanie 8 godzin dziennie na bieganiu po polach z multiboxem. To już nie dla mnie zabawa, za stary jestem chyba. Poszedłem bronić pola, a tam gościu zalogowany na 6 postaciach. Wszystkie miał tak beznajdzienie stwinkowane, że ubiłem 3 albo 4, ale z sześcioma nawet Superman nie da rady.

Szkoda sensu się bawić w coś takiego. "Za moich czasów" jakoś więcej było ducha sportowego w tej zabawie. Zdarzało nam się zawierać dżentelmeńskie umowy z organizatorami po stronie klanowej, że żadna strona nie będzie używać co bardziej przegiętych exploitów. I nawet to było przestrzegane. A teraz? Poszedłem na Tarę, na pierwszy rzut oka duża bitwa 60 vs 60, ale po obu stronach ze 3-4 multiboxy. Eh.

Z fajniejszych rzeczy to udało mi się zaskoczyć na Cukiera gdy farmił Haloweenowe gadżety, i długo sobie nie pofarmił. Pośmialiśmy się potem że wrócił po paru latach do gry i akurat musiał go zgankować rodak : :)

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]