Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: AO jest juz na Steam
PostNapisane: Cz lut 23, 2017 4:20 pm 
Doświadczony farmer

http://steamcommunity.com/app/396280

Tytuł: Re: AO jest juz na Steam
PostNapisane: Śr mar 01, 2017 10:27 pm 
Farmer z taczkami

Hej,

fajnie, widać że coś tam się starają FunComy (rerelease SW), AO na steamie. Bardzo szkoda, że nie mam czasu zajrzeć nawet, że o graniu nie wspomnę :/

PostNapisane: N mar 19, 2017 1:47 pm 
Farmer z taczkami

A instant level 200 za 75 funtów. Sam nie wiem czy to Janusze czy geniusze marketingu.

PostNapisane: Cz kwi 13, 2017 8:57 pm 
Farmer z przyczepką

Birkart (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
A instant level 200 za 75 funtów. Sam nie wiem czy to Janusze czy geniusze marketingu.

Unikalny model biznesowy, pay2win i pay2play w jednym :D

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Pt kwi 21, 2017 11:27 am 
Farmer z taczkami

Następny etap: just pay. :P

PostNapisane: Pt cze 16, 2017 9:10 pm 
Farmer z taczkami

nie mam czasu grać, zeszłoroczne doświadczenia był nawet pozytywne, ale jak tak sobie czytałem przez rok o tym, co i jak się dzieje (i co wydarzyło się w ostatnich latach). To FC jest mistrzem dojenia, który potrafi utrzymać 3500-5000* subów miesięcznie, czyli wydoić jakieś 100k dolców z trupa i sprawić, że ludzie się będą cieszyć za dojonka.

Co się działo z New Engine, każdy wie. Co gorsza, jak ktoś w ogóle posiada wiedzę jak AO jest skonstruowane to wie, że implementacja silnika zakończyła się kilka lat temu, a oni (FC) zwodzili ludzi, że pracują itd. Niestety, ale przy tym silniku i detalach jakie są w modelach to rzecz powinna być przygotowana w 2 miesiące razem ze wszystkimi nowymi teksturami, ale FC sprytnie kłamali, że "pracują", w czasie, gdy fizycznie robiła to tylko jedna osoba, a jak się wykoleiła, to poszedł silnik online z ukończonym 20% transferem tekstur, a ponieważ nikt nie chciał się za to wziąć, to jest co jest.

Rozszerzenia. I tu kilejny zonk, bo Palmiero był dodatkiem skrojonym z innych misji, więc dodanie itemków i sklecenie pokoju to tydzień roboty, a FC zrobiło z tego szum, jakby dodatek wychodził. Podobnie z The Reck, z tym że ta strefa była jeszcze w Beta AO, więc jedyne co ten jeden gość musiał zrobić, to ułożyć mobki i zadania pod nowe możliwości postaci. Tydzień roboty.

Teraz widać jak na dłoni, że NIKT nie pracuje nad AO. NAwet forum jest opuszczone. Wejście na steam, tak długo zapowiadane, było też ściemą, bo platforma ta nie wymaga wielkich przygotowań - a FC bujało się niby dwa lata. Teraz, kiedy dosadnie widać że nie mają żadnej ściemy w rękawie (czyli nic o NE, nic o Steam, nic o rebalansie... cisza) nawet nie odpisują na forach. W ogóle, gra jest trupem wg aktywności w mediach. A na koniec, czyli teraz doszły te akcje z exploitami i hackiem ponad 100 kont aktywnych graczy... Nie ma też zapowiedzi o 17 rocznicy i wygląda na to, że - jeśli będzie - to ostatnia. Szkoda, bo miałem nadzieję, do czasu, że wszystkie te ruchy są faktyczną chęcią polepszenia stanu gry, zwłaszcza że FC pozyskało inwestorów, a tutaj wygląda na to jak na dość dobrze rozplanowanie cyckanie.

*- taka jest średnia aktywnych subów, wliczając roczne konta, double loginy i Azjatów.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ]